0
02188915009

درباره سمینار ما

سمینار ما یک وب سایت تخصصی در زمینه موفقیت فردی و معرفی همایش های آموزشی و اساتید برگزیده ایران می باشد. این وب سایت تحت عنوان موسسه خانواده موفق اندیشه مثبت و به مدیریت آقای محسن تیموری به عنوان مدیریت موسسه و آقای علی قلی زاده به عنوان مدیریت سایت فعالیت می کند. این موسسه فعالیت خود را از سال ۱۳۸۹ در حوزه آموزش و سمینارهای برگزیده در تهران و ایران شروع کرده است . و در امر آموزش در سطح ایران گام های بسیار موفقی را برداشته است.
این موسسه درصدد است تا با استفاده از روش‌های نوین آموزشی و بکارگیری اهرم اینترنت، آموزش های سطح اول را در اختیار هم میهنان عزیز قرار دهد.

موسسه خانواده موفق اندیشه مثبت.
موسسه خانواده موفق اندیشه مثبت

فارغ از تشریفات، سمینار ما یک تیم متشکل از متخصصان و کارشناسانی در حوزه روانشناسی، بازاریابی، تجارت الکترونیک، مدیریت است. سمینار ما با تمرکز بر روی سمینارهای آموزشی در ایران ، فرایند اطلاع رسانی را برای اعضای خود آسان می کند ، ضمن اینکه با داشتن وب سایتی جامع در این حوزه و به اشتراک گذاری مقالات کاربران و برنامه ها ، حق انتخاب و آموزش با کیفیت را برای کاربران فراهم کرده است.

با استفاده از این روش، همه روزه پیشنهادات ویژه‌ای از برنامه های آموزشی، سمینارها و مقالات دانش آموختگان روی سایت سمینار ما قرار می گیرد و کاربران میتوانند از نظرات دانش آموختگان اطلاع یابند . بر این اساس پیشنهاد میکنیم این سایت را به جامعه علاقمند به سمینارهای آموزشی، همایش ها و کلاس های آموزشی معرفی نمایید.

قسمت هایی از منشور اخلاقی موسسه خانواده موفق اندیشه مثبت(سمن):

با توکل به نیروی لایزال پروردگار متعال، بر این باوریم که با همدلی و همراهی هم وطنان عزیزمان ، شاهد رشد و توسعه برنامه های علمی و آموزشی موسسه خانواده موفق اندیشه مثبت(سمن)، و گروه سمینارما  به عنوان موسسه ای مردمی و پیشرو درفعالیت های عمومی آموزشی و اندیشه ها ی روزآمد و فراتر از مرزذهنها ، خواهیم بود.
● همکاران و گروه علمی آموزشی موسسه خانواده موفق اندیشه مثبت با ايمان به اراده خالق هستي و اتکا به اعتماد عمومی، جلب رضایت شما عزیزان را سرلوحه امور خود می داند و در راستای تحقق ارزش های اساسی و حفظ حرمت و منزلت انساني، رعایت اخلاق حرفه ای درمحیط کار و تطبيق رفتارهای شایسته یکایک كاركنان با رفتارهای شغلی مورد انتظار جامعه، بر اصول زير به عنوان منشور اخلاقي خود توافق نموده اند و بر رعايت اين اصول توسط تمام اعضای گروه در همه واحد ها و در كليه شرايط خدمت رساني تعهد مي نمايند:
● تلاش برای ارتقای مستمر سطح آموزش و آگاهی و مهارت های زندگی هم میهنان عزیز از دورافتاده ترین نقاط تا بزرگترین شهرهای کشورعزیزمان.
● تلاش مستمر در زمینه خلق و بهره گیری از ایده ها و راهکارهای جدید و طراحی خدمات و محصولات نوین آموزشی در سطح استاندارد های جهانی با هدف فراگیرگردن آموزش درحد شایسته برای همه هم میهنان عزیزمان.
● شناسائی مستمر و توجه ویژه به نیازهای آشکار و پنهان آموزشی جامعه با هدف ارتقای مستمر رضایتمندی هم وطنان از خدمتگزاران خود در این سازمان.
● رویکرد استفاده از تفکر خلاق و استعداد یابی در جوانان.
● قراردادن بالاترین جایگاه ارزشی در اختیار مخاطبین.
● تلاش براي ارتقاي دقت، صحت و کيفيت و سرعت در ارائه خدمات آموزشی و مشاوره ایی توسط اساتید مجرب و متعهد به هم ميهنان عزیزمان.
● رعایت ادب ، احترام، نظم و انضباط در تعامل با مخاطبین گرانقدر، توسط همه کارکنان در تمامی شرایط زمانی و مکانی.
● نهادینه کردن فرهنگ تکریم مراجعین و ارتقای روحیه پاسخگویی، به عنوان ارزشی حاکم بین همه کارکنان در تمام سمینارها و برنامه های ارائه شده توسط این موسسه.
● بکارگیری سازوکارهای مدیریت مشارکتی توسط مجموعه ای از نیروی انسانی: امین، دقیق، متعهد و متخصص برای ارتقای دقت، صحت، کیفیت و افزایش سرعت خدمت رسانی به هم میهنان گرانقدر.
● متانت و صبوری و خوش برخوردی و نشان دادن صبر و حوصله برای حفظ آرامش و آسایش مشتریان عزیز در هر زمان ، هر مکان و هر مو قعیت کاری.
● وظیفه شناسی ، وقت شناسی، آراستگی ظاهر، حذف تشریفات زائد و پرهیز از معطل کردن هم میهنان.
● رعایت اصول ، امانتداری ، رازداری و صداقت و حفظ اطلاعات مربوط به هم میهنان.
● استفاده از فناوري روز خدمات دنیای مجازي، به منظور ارائه روزآمدترين خدمات آموزشی در سطح بسیار وسیع به مخاطبین.
● توجه ويژه به انتظارات، توقعات، نيازها و حتي شکايتهاي مخاطبین ازنیروها و کارکنان و یا شیوه اجرایی به عنوان يک فرصت استراتژيک براي بالندگي این موسسه و بهسازي فرآيندهاي درون سازماني.
● تلاش مستمر در انجام خواسته ها و رفع نیازهای مخاطبین عزیز، با ارایه خدمات آموزشی مطلوب ، با توجه به قوانین و مقررات آموزشی کشور.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *