0
02188915009

انگلیسی در کسب و کار

زبان آموزان و دانشجویان عزیز، شما یا وارد دنیای کار شده اید و یا به زودی وارد دنیای کار میشوید، و نیاز دارید تامهارت های زبان انگلیسی خود را تقویت نمایید. کتاب انگلیسی در کسب و کار میتواند به شما کمک نماید تا دانش شما در این زمینه افزایش یابد و شما مطمین خواهید شد که در کسب و کار روز داشتن مهارت های ارتباطی بسیار مهم و اثربخش است.

 کتاب انگلیسی در کسب و کار به هزاران دانشجو در سرتاسر سال کمک مینماید تا مهارت های گفتاری و نوشتاری خود را افزایش دهند. این کتاب به عنوان بهترین کتاب در سه دهه اخیر بوده به این علت که به درستی عملکرد قابل قبولی از خود نشان داده است. در کتاب بلوک های کوچک آموزشی از سطح ساده تا پیشرفته ایجاد شده است پس بنابراین زبان آموزان و دانشجویان میتوانند به راحتی مطالب را فرا گیرند و آن را به خاطر سپارند.

در متن کتاب شما ابزار آموزشی را خواهید یافت که بسیار کمک دهنده بوده و به همراه آن ویژگی های جدیدی ایجاد شده است تا تضمین نماید که شما میتوانید مهارت های گرامری، تلفظ و کاربرد کلمات را به خوبی فراگیرید.

  • تمارین جدید – در این ویرایش یک ویژگی آموزشی فوق العاده فراهم شده است – تمارین تقویتی آنلاین – این بدین معنی است که دانشجویان و زبان آموزان میتوانند با اطمینان بیشتر و سرعت بیشتر تمارین خود را انجام دهند.
  • رویکرد سه سطحی – این رویکرد به زبان آموزان یک راهنمای گرامری فراهم مینماید که تاکید بر مفاهیم رایج تر مینماید.
  • تمارین تقویتی پایان فصل – به شما این امکان را میدهد تا در جاهای مناسب مطالب آموخته شده را به کار گیرید.
  • پیش آزمون ها و آزمون های پایانی – به شما این امکان را میدهد تا میزان پیشرفت خود را مشاهده نمایید.
  • و دهها بخش دیگر شامل سوالات رایج، منابع، ……

کتاب انگلیسی در کسب و کار بر نشان گذاری ها، گرامر و کاربرد کلمات مورد نیاز برای شما تاکید مینماید تا شما زبان آموزان و دانشجویان در حرفه و کسب و کار خود موفق شوید. علاوه بر اینکه کتاب پیشرو ابزاری آموزشی با محیطی دوستانه است بلکه مرجعی قابل استفاده برای تمامی مشاغل است.

یکی از دانشجویان خاطر نشان کرد که کتاب انگلیسی در کسب و کار هدیه ای به هر دانشجو و یا زبان آموزی است که میخواهد به درستی و به طور کامل از زبان انگلیسی استفاده نماید.

این کتاب در ۶ بخش ایجاد شده است و در انتهای آن ضمیمه هایی برای پاسخ گویی به سوالات مطرح شده، بهبود مهارت های تلفظی و لغات و …. شامل میشود. امید است که این کتاب مورد توجه همه عزیزان قرار گیرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *