0
02188915009

مدارک معتبر بین المللی زبان انگلیسی

سازمان بین المللی IEERA واقع در ایالت متحده امریکا یک سازمان بسیار معتبر در حیطه آموزش و تحقیق درباره زبان انگلیسی می باشد. این سازمان در ۱۲۰ کشور جهان نمایندگی دارد و آزمونهای آن در تمامی این کشورها برگزار می شود.

دکتر ناصر حاجی پور تنها نماینده انحصاری این سازمان در ایران یک پل ارتباطی را بین آن و علاقه مندان ایرانی فراهم کرده است. بطوریکه داوطلبین گرامی بعد از دریافت فرم ثبت نام و تکمیل آن و انجام مراحل ثبت نام در تاریخهای تعیین شده ای توسط دکتر حاجی پور مورد آزمون قرار می گیرند و در صورت قبولی مدارک آنها از طریق پست از کشور امریکا برای آنها ارسال خواهد شد. مزیت این مدارک اولا دائمی بودن آنها و نداشتن DEADTIME است، ثانیا درتمامی کشورهای دنیا دارای اعتبار می باشند و شخص دارنده آنها در اکثر کشورها می تواند آنها را ارائه کند و ثالثا دارنده برخی از این مدارک بویژه مدرک TESOL یک مجوز استخدام در دست دارد که می تواند توسط آن در اکثر کشورهای دنیا بعنوان مدرس بین المللی زبان انگلیسی استخدام شود. مدارک مذکور عبارتند از:
 ISET: International Spoken English Test
 ISEIT: International Spoken English & Interpretation Test
 IEPT: International English Proficiency Test
 TESOL: International English Teacher for Other-Language Speakers

ISET: این مدرک در ۵ سطح Basic, Junior, Intermediate, Advanced & Professional ارائه می شود و دانشجویان می توانند پس از اتمام هر سطح از زبان انگلیسی در آزمون مربوط به آن سطح ویا یکباره بعد از اتمام سطح پیشرفته زبان انگلیسی درLEVEL 5 یا Professional شرکت کنند. این مدرک یک جایگزین مناسب برای مدارک غیر معتبری است که توسط برخی از آموزشگاههای داخل ایران بعد از سالها تلاش دانشجو ارائه می گردد. مخاطبین این مدرک اغلب دانشجویان، دانش آموزان و مهاجرین می باشند.
ISEIT: این مدرک یک مدرک خاص و کاربردی جهت کسانی است که می خواهند بعنوان مترجم همزمان و دو طرفه در شرکتهای بین المللی و محافل سیاسی استخدام شوند.

IEPT: این مدرک نشانگر حرفه ای بودن شخص دارنده آن در زبان انگلیسی می باشد و فقط برای دانشجویانی اعمال می شود که دوره های پیشرفته زبان انگلیسی را قبلا گذرانده اند و خواهان مدرکی هستند که نشانگر دانش آنها در سطح بین المللی باشد. مخاطبین این مدرک اغلب دانشجویان، اعضاء هیئت علمی دانشگاهها، پزشکان و مهاجرین آکادمیک می باشند.

TESOL: این مدرک یکی از مهمترین و معتبرترین مدارک بین المللی است که دارنده آن به آسانی در اکثر کشورهای دنیا بعنوان مدرس زبان انگلیسی استخدام می شود. اکثر دانشجویانی که به کشورهای خارجی جهت ادامه تحصیل سفر می کنند، خواهان داشتن این مدرک جهت کار همراه تحصیل می باشند. مخاطبین این مدرک دانشجویان و اساتید بویژه رشته زبان انگلیسی می باشند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *