0
02188915009

انگلیسی بنویسید، انگلیسی یاد بگیرید.

مطالعه کنید و به یادگیری زبان انگلیسی بپردازید.گرامر زبان انگلیسی را به خوبی یاد بگیرید. افراد بسیاری از یادگیری گرامر زبان انگلیسی خسته و بی حوصله می شوند. بسیاری از افراد هم از خواندن گرامر هراس دارند و یادگیری آن را سخت می دانند؛ اما اینگونه نیست؛ شما هم اینگونه فکر نکنید ففط نیاز به تمرین دارید. هر دانش و مهارتی به تمرین نیاز دارد. تکرار و تمرین راز فراگیری است. مطالعه خود را بیشتر و بیشتر کنید و داستانهای کوتاه بنویسید.

بله داستانهایی کوتاه و خواندنی به زبان انگلیسی بنویسید. این روش می تواند مهارت های زبان انگلیسی شما را تقویت کند؛ و البته نیاز به تمرین دارد. تمرین برای فراگیری صحیح زبان لازم و مفید است. از همین حالا شروع کنید. دفتری را برای این کار اختصاص دهید و هر روز مطلبی به زبان انگلیسی بنویسید. موضوعی را پیدا کنید و درباره آن بنویسید. مطالب شما می تواند یک داستان کوتاه یا موضوعی خاص باشد؛ انتخاب با خودتان است. سعی کنید با دقت و آهسته بنویسید و از زبان ساده استفاده کنید.

در ابتدا به دنبال به کار بردن لغات سخت و دشوار نباشید. نوشتن به زبان انگلیسی لازمه ی آن است که با لغات و کلمات بیشتری در زبان انگلیسی آشنا شوید. برای این که با لغات و کلمات بیشتری در زبان انگلیسی آشنا شوید و مهارت خود را در زبان افزایش دهید راه های زیادی وجود دارد: استفاده از کتاب های آموزشی، سایت های مختف آموزشی و … با لغات و کلمات زبان انگلیسی بیشتر آشنا شوید و با انگیزه به یادگیری زبان انگلیسی بپردازید. یادگیری را فرآیندی یکنواخت و خسته کننده تصور نکنید. علاقه ایجاد کنید و با انگیزه و علافه به یادگیری زبان انگیسی بپردازید. هر روز زمانی را برای نگارش مطالب اختصاص دهید و روزانه مطالبی به زبان انگلیسی بنویسید.

برای معانی لغاتی که نمی دانید از دیکشنری مناسب استفاده کنید. با لغات وکلمات آشنا شوید. نوشته های خود را به دیگران نشان دهید و برای آنها مطلب خود را بخوانید و نظر آنها را هم درباره مطلبتان بپرسید. از آنها هم چنین می توانید برای نگارش به زبان انگلیسی کمک بگیرید. نوشتن به شما کمک می کند تا با گرامر زبان انگلیسی و معانی و نوشتار صحیح لغات بیشتر آشنا شوید.

برای تقویت گرامر می توانید از سایت های آموزشی، نرم افزارهای آموزشی زبان انگلیسی و … استفاده کنید. این نکته را مدنظر داشته باشید: شما از ابتدا یک نویسنده ی داستان یا مطالب دیگر زبان انگلیسی نیستید پس اگر در ابتدا این کار برایتان کمی دشوار بود ناامید و نگران نشوید.  فقط تمرین کنید پس از مدتی پیشرفت خود را در زمینه نوشتن مطالب به زبان انگلیسی خواهید دید.

[yt_promotion_box type=”none” align=”center” title=”پکیج آموزشی ۱۱۰۰ واژه جاوید” title_color=”#fff” button_text=”برای مشاهده محصول کلیک کنید” button_link=”http://www.seminarema.com/1100-words.html” width=”100″ target=”_blank” promotion_color=”#fff” promotion_background=”#4e9e41″ promotion_radius=”0px” button_color=”#fff” button_background=”#2e6b24″ button_background_hover=”#e81f2e” button_radius=”0px” ]شما به عنوان یک علاقمند به آموزش زبان انگلیسی می دانید که مهارت یادگیری زبان انگلیسی از اهمیت بالایی برخوردار است، اما اینکه از چه روشی می خواهید زبان انگلیسی را یادبگیرید مهم است![/yt_promotion_box]

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *