0
02188915009

رازهای رسیدن به شغل پردرآمد در قرن ۲۱ – قسمت اول

سلام به همه شما دوستان و همراهان عزیزم. امیرحسین فرجی هستم، مدرس و محقق موفقیت شغلی و روش‌های نوین درآمدزایی.

سوال اصلی من در این ویدئو این هست که شانس شما برای رسیدن به شغل پردرآمد در قرن ۲۱ چقدر است؟ تا به حال این سوال رو از خودتون پرسیدید؟ متاسفانه این روزها همیشه می‌شنویم که کمبود شغل وجود داره و خیلی از شغل‌ها هستند که دیگه بازار سابق رو ندارن، خیلی از رشته‌های تحصیلی هستند که دیگه مثل گذشته نمیشه با اونها شغل مورد نظر و دلخواه خودمون رو پیدا کنیم.

لطفاً با ما همراه باشید و اولین ویدئو از سری ویدئوهای رازهای رسیدن به یک شغل پردرآمد در قرن ۲۱ را تماشا کنید.

[yt_buttons type=”none” style=”bubbles” link=”https://www.seminarema.com/dl/campaign/kasbokareinterneti/1.mp4″ target=”_blank” color=”#FFFFFF” background=”#ef2d46″ icon=”icon: upload” icon_right=”” subtitle=””radius=”25px” animated_icon=”no” size=”lg” full=”no” center=”yes” ] دانلود با کیفیت بالا[/yt_buttons]

[yt_buttons type=”none” style=”bubbles” link=”https://t.me/joinchat/AAAAAEMuNHeXYi7A28bgYA” target=”_blank” color=”#FFFFFF” background=”#ef2d46″ icon=”icon: upload” icon_right=”” subtitle=””radius=”25px” animated_icon=”no” size=”lg” full=”no” center=”yes” ] ورود به کانال اطلاع رسانی سمینار[/yt_buttons]

ویدئوهای بعدی رازهای رسیدن به شغل پردرآمد و کسب و کار اینترنتی

قسمت های بعدی رازهای رسیدن به شغل پردرآمد و کسب و کار اینترنتی، هر ۲۴ ساعت در همین بخش منتشر می شود، فردا به همین صفحه مراجعه کنید.

به کلیه سوالات و نظرات در همین صفحه پاسخ داده می شود.

رازهای رسیدن به شغل پردرآمد در قرن ۲۱ – قسمت اول

رازهای رسیدن به شغل پردرآمد در قرن ۲۱ – قسمت دوم

رازهای رسیدن به شغل پردرآمد در قرن ۲۱- قسمت سوم

 

 

فکر کنم بزرگترین دغدغه اکثر جوونهای ما این باشه که چطوری مطمئن باشن که شغل دلخواه خودشون رو پیدا میکنن. واقعاً پیدا کردن شغل تبدیل شده به بزرگترین معضلات افراد در خانواده‌های مختلف. اولین چیزی که به ذهن ما میرسه این هست که به دلیل مشکلات اقتصادی کشور ما شغل‌ها کم شده، امّا در این ویدئو میخوام به شما نشون بدم که دلیل اصلی اینکه خیلی از افراد جامعه فکر می‌کنند که ما دچار کمبود شغل هستیم این نیست که شرایط اقتصادی ما تغییر کرده، دلیل اصلی این هست که کل جهان در حال تغییره. ما در قرن ۲۱ زندگی می کنیم که همه چیز در حال تغییره و سبک زندگی ما و همه و همه در حال تغییر هست.

شاید از خودتون بپرسین که خب، چه ربطی به من داره؟ مگه این به شغل هم ربط داره؟ بله، دقیقاً. تغییراتی که در قرن ۲۱ داره رخ میده، چیزهایی هستن که شما باید از اونها آگاه باشین تا بتونین خودتون رو با اونها هماهنگ کنین و در نتیجه بتونین شغل رویایی خودتون رو پیدا کنین. در همین شرایطی که خیلی از افراد داران می نالن از شرایط، افرادی رو دیدم که حتی سن خیلی کمی داشتن، امّا تونسته بودن شغل‌های خیلی خوبی پیدا کنن و به درآمدهای بالا برسن.

پس اگه دلیل این هست که شرایط بده، پس چرا اون افراد تونستن به این شغل‌های بسیار خوب و درآمد بالا برسن. واقعاً داستان چیه؟ همه اینها در تغییراتی که در قرن ۲۱ در حال اتفاق افتادن هست و ما در کشور ایران هم امروزه با اون  مواجه هستیم و داریم این تغییرات رو تجربه می کنیم، به واسطه این تغییرات هست که شغل‌ها تغییر کردن. خیلی از شغل‌هایی که در گذشته وجود داشته دیگه وجود نداره و خیلی از شغل‌هایی که همین حالا وجود داره در ۵ سال آینده ممکنه وجود نداشته باشه.

اجازه بدید چند تا از تغییراتی که در حال رخ دادنه رو با هم بررسی کنیم. اولین تغییری که حتماً خودتون هم دیدین، به دلیل سیاست‌های انقباظی دولت خیلی از استخدام‌ها کاهش پیدا کرده. از طرف دیگه تکنولوژی خیلی از فرصت‌ها رو از انسان‌ها گرفته. خیلی از شغل‌ها در قرن ۲۱ دیگه مفهومی ندارن. همه شما باید آمادگی این رو داشته باشین که خودتون رو با این تغییرات وفق بدین.

دومین موردی که باید بدونین این هست که شغل شما چقدر شانس داره که در قرن ۲۱ باقی بمونه؟ آیا تا به حال به این فکر کردین؟ آیا تا به حال به این فکر کردین که تغییری که در قرن ۲۱ در حال رخ دادنه چقدر احتمال داره اون شغلی که مورد نظر شماست رو به خطر بندازه؟

همه اینها رو گفتم که متوجه بشین که ما در قرن ۲۱ زندگی می‌کنیم و شمایی که به دنبال شغل و درآمد بالا هستید، هیچ راهی ندارید جز اینکه روش‌‌های نوین درآمدزایی در قرن ۲۱ رو یاد بگیرید، روش‌های پیدا کردن شغل در قرن ۲۱ رو یاد بگیرین.

حالا اجازه بدین از جنبه‌های مثبت هم صحبت بکنیم. تغییر قابلیت و ویژگی هست که دو جنبه داره. اولین جنبه تهدید است. تهدید برای کسانی که خودشون رو برای این تغییرات آماده نمی‌کنند و سعی نمی‌کنند خودشون رو با تغییرات هماهنگ کنند. امّا جنبه دیگه تغییر فرصت هست. فرصت‌های بسیار استثنایی که در گذشته وجود نداشتن و امروزه به دلیل فناوری این فرصت‌ها به وجود اومدن. افرادی رو می‌بینیم که در عرض ۵ سال به موقعیت‌هایی رسیدن که امکان نداشت در عرض ۲۰ سال به این موقعیت برسن.

پس ما مهمترین نکته‌ای که باید بدونیم  این هست که تغییری که در قرن ۲۱ در حال رخ دادنه، چه دوست داشته باشیم و چه دوست نداشته باشیم اتفاق می‌افته. دومین نکته اینکه انتخاب با ماست که انتخاب کنیم می‌خواهیم سمت تهدید باشیم یا سمت فرصت. اگر خدایی نکرده تصمیم دارین که سمت تهدید باشین، نیازی به این ویدئوها نخواهید داشت. امّا اگر تصمیم دارین که سمت فرصت باشین و تصمیم دارین که شغل رویاییتون رو پیدا کنین، درآمد بالا کسب کنین، روش‌های جدید درآمدزایی رو یاد بگیرین و نقاط قوت خودتون رو به شغل پردآمد تبدیل کنین، از همین قرن ۲۱ که برای خیلی از افراد تهدیده به بهترین نحو ممکن استفاده کنین.

پس اگر تصمیم دارین سمت فرص باشین، به شما پیشنهاد می‌کنم که ویدئوی بعدی که فردا منتشر می شود رو ببینین. در این ویدئو می‌خواهم راز اصلی موفقیت‌های شغلی را بگویم. رازی که همه افرادی که در تمام صنعت‌ها و شغل‌ها، انسان‌های موفق و پیشرویی بودن، همین راز رو تبعیت کردن و با استفاده از این طرز فکر تونستن از بقیه پیشتاز باشن و به درآمدهای بالایی برسن.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.