0
02188915009

سه روش کسب پول در کسب و کارها

شاید اگر اغراق نکرده باشیم، مهمترین منابعی که کارآفرینان جوان در ابتدای کارشان در اختیار دارند نه پول و سرمایه بلکه زمان و انرژی است.

ما در اینجا می‌توانیم سه حالت را در نظر بگیریم. در ابتدا شما به عنوان یک جوان زمان و انرژی دارید ولی پول ندارید. به مرور که سن‌تان بیشتر می‌شود و به میانسالی نزدیک می‌شوید شاید دیگر زمان کافی در اختیار نداشته باشید ولی انرژی و پول کافی پس‌انداز کرده باشید. حالا اگر به سنین بالاتر و پیری برسید قطعاً دیگر انرژی کافی نخواهید داشت ولی در عوض زمان و پول کافی دارید. به نظر ما بهترین حالت همان حالت اول یعنی جوانی است که زمان و انرژی زیادی در اختیار دارید و می‌توانید به اهداف کارآفرینانه‌تان با قدرت هر چه تمام‌تر برسید. ولی نکته‌ای که در اینجا وجود دارد این است که اگر این انرژی و زمان به درستی مدیریت نشود ممکن به هدر رفته و دیگر در آینده و با افزایش سن‌تان آنها را در اختیار نداشته باشید.

 

دکتر مهدی خیرالهی (دکترای ریاضیات) در این ویدئو نکاتی در مورد سه روش کسب پول در کسب و کارها ارائه می دهند که می تواند برای شما بسیار مفید باشد.

لطفاً پس از دیدن این ویدئو نظرات خود را به اطلاع ما برسانید.

 

در ادامه با تماشای این ویدئو با ما همراه باشید …

 

[yt_buttons type=”none” style=”bubbles” link=”https://www.seminarema.com/dl/vip/kheyrollahi/Money.mp4″ target=”_blank” color=”#FFFFFF” background=”#ef2d46″ icon=”icon: upload” icon_right=”” subtitle=””radius=”25px” animated_icon=”no” size=”lg” full=”no” center=”yes” ] دانلود ویدئو با کیفیت مناسب [/yt_buttons]

[yt_promotion_box type=”none” align=”center” title=”پکیج آموزشی مغز ثروت ساز” title_color=”#fff” button_text=”برای مشاهده همین الان کلیک کنید” button_link=”https://www.seminarema.com/wealth2.html” width=”100″ target=”_blank” promotion_color=”#fff” promotion_background=”#4e9e41″ promotion_radius=”0px” button_color=”#fff” button_background=”#2e6b24″ button_background_hover=”#e81f2e” button_radius=”0px” ]بیاین با هم صادق باشیم ، همه ما علاقه مندیم برای اینکه بدانیم چطور میشه ثروت بیشتری به دست بیاریم، و کسب درآمد بیشتری از کارمان داشته باشیم، هر روز به دنبال راه های ساده برای کسب درآمد و ثروت باشیم.[/yt_promotion_box]

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *