0
02188915009

احمد نوری ( ان ال پی – NLP )

احمد نوری

بیوگرافی احمد نوری

احمد نوری دانش آموخته رشته روابط عمومی و از سال ۱۳۸۰ با ان ال پی آکادمیک آشنا و بصورت رسمی شروع به سپری نمودن دوره های ان ال پی،هیپنوتیزم اریکسونی و اناگرام پرداخت و نتایج مطالعات و دوره های خود را از سال ۱۳۸۳  به هموطنان عزیزش در قالب سمینارها و کارگاههای مختلف عرضه نمود. شیوه استاد در ابتدا برخواسته از مکتب انگیزشی ان ال پی و این مقوله بعد از مدت کوتاهی تبدیل به یک شیوه علمی یا همان مکتب آکادمیک گردید و از این رو پژوهش های خود رادر حوزه ان ال پی در آموزش و پرورش . ان ال پی در مدیریت و رهبری . ان ال پی در بازسازی تجربیات ناخوشایند . ان ال پی در خانواده و ارتباط موثر آغاز و با استقبال زیادی از اقشار مختلف جامعه روبرو شدند. ایشان بعلت همین فعالیت های پژوهشی بعنوان مدیر پژوهشی کانون ان ال پی انتخاب شدند.

ویدئوی آموزش و راهکارهای ان ال پی – NLP از استاد احمد نوری

 

رزومه علمی

۱. فارغ التحصیل NLP و هیپنوتیزم اریکسونی
۲. مدیر سابق پژوهش تحقیقات و توسعه کانون NLP ایران
۳. مربی رسمی NLP
۴. دبیر کانون مدافعان حقوق شهروندی فرهنگسرای خاوران
۵. بنیانگذار مدرسه NLP School آموزش NLP کاربردی به کودکان و نوجوانان با استفاده از تمرینات تمرکزی بر گرفته از ورزشهای رزمی و NLP جهت ارتقا اعتماد به نفس ،افزایش یادگیری ،ارتباط موثر
۶. مربی و داور رسمی ورزشهای رزمی
۷. مولف کتا ب معجزه ای به نام ارتباط و ۹ اثر تصویری
۸. دارای گواهینامه استادی در هنر های رزمی از دکتر chi cheng yangرئیس فدراسیون جهانی هنر های رزمی
۹. دریافت لوح سپاس از مدارس و موسسات وابسته به آموزش و پرورش بخاطر ارائه سمینارهایی با عنوان NLP در یادگیری ،NLP در مدیریت NLP در خانوادها
۱۰. عضو انجمن روابط عمومی ایران
۱۱. دریافت لوح سپاس از فرماندهی پشتیبانی قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا بخاطر سخنرانی های تاثیر گذار با عنوان مهارتهای ارتباطی
۱۲.سخنرانی های تاثیر گذار در شرکت سرچشمه (کرمان)
۱۳. تدریس فنون مذاکره به شرکت بازرگانی فولاد پردازان تکین
۱۴. تدریس افزایش فروش و بهره وری با NLP در شرکت ایکاد(صنایع چوب)
۱۵. تدریس افزایش فروش و بهره وری با NLP در شرکتهای ماشین آلات CNC، ماشین پخت کرج و ماشین آلات نان فانتزی
۱۶. تدریس افزایش فروش و بهره وری با NLP به کارکنان پوشاک خانواده بهار (استان قم)
۱۷. دریافت لوح سپاس از مدیر کل تربیت بدنی استان تهران
۱۸. دریافت لوح سپاس از سبک های ورزشی تاپ کاراته ،چوی لی فوت،کونگ فو، سوپر منتاکت بین المللی
۱۹. مشاور ذهنی تیم بوکس ساپکو
۲۰. شیوه های متقاعد سازی مشتری در فروش بیمه
۲۱. آموزش NLP به دبیران ،مشاوران و کارکنان بیش از ۱۰۰ مدرسه در تهران
۲۲. تدریس NLP به کارکنان شهرداری تهران منطقه۱۴

ویدئوی ارتباط موثر و ان ال پی – NLP از استاد احمد نوری

استاد احمد نوری از زبان خودش

من احمد نوری بنا به روایتی در سال ۱۳۵۶ به دنیا اومدم ولی اعتقادی به سال تولدم ندارم چه برسد به ماه و روز، محل تولدم میانه، دروازه آذربایجان بوده و محل تحول من تهران، در جاهای زیادی سمینار برگزار کرده‌ام و دوره تدریس کردم. اما اعتقادی به رزومه سازی و مدرک سازی ندارم، مدرکم خواندن و نوشتن هست همین هم از سرم زیاده. سواد رو یه جور دیگر قبول دارم کلاً درک شدن، درک کردن، خلاق بودن، خوش خلق بودن و با محبت زیستن رو قبول دارم.

عاشق یادگیری هستم، از کنار هیچ کسی بی تفاوت عبور نمی‌کنم، معتقدم همه، چیزهایی برای یاد دادن به من دارند. همیشه در حال تمرینم، تمرین موفقیت، تمرین دوست داشتن، تمرین پولدار شدن، تمرین مهارت‌های ارتباطی و بهترین تمرینم، تمرین مفید بودن است. عاشق تدریسم، میگن عشق به تدریس رو واقعاً موقع تدریس انتقال میدم منتهی باز باید تمرین کنم تا تأثیر گزاریم بهتر باشه، خیلی دوست داشتم معروف به شم، خیلی شناخته شده باشم، راستش رفتم دنبالش مشاوره هم گرفتم، منتهی حال نکردم با این روند. روش‌ها رو دوست نداشتم، دیدم با چه ترفندهایی کلاغ رو رنگ می‌زنند، بجای بلبل می‌فروشند، چه آدم‌هایی رو دکتر و مهندس می‌کنند.

ویدئوی آموزش ان ال پی و زبان بدن – NLP از استاد احمد نوری

 

پشت این کت شلوارها و کراوات‌ها چه روش‌هایی وجود داره روش‌هایی که ذهن من و تو را متقاعد کنند که آنها را انتخاب کنیم. چه پول‌هایی هزینه می‌شه و چه متخصصانی یک شبه ساخته میشه برگشتم و تا اطلاع ثانوی نیز برنمی‌گردم تبحر خاصی در NLP دارم، دوستان راست میگن درک خوبی از NLP کردم و کارهای عملی رو عالی اجرا می‌کنم، فروشنده ایی هستم که معمولاً بیشتر از دستمزدم مایه می‌زارم و این کار قلبم رو آروم می‌کنه نگاهم به ارتباطات متفاوته، بازی با کلمات رو دوست ندارم، اما استاد جان دادن به کلمات هستم. نگاهم به هیپنوتیزم یک نگاه خاص هست آن را یک روش یادگیری می‌دانم و از انحصار کشیدن آن توسط بعضی‌ها حالی به حالی می‌شوم. هیپنوتیزم فقط مال گروه پزشکی نیست، هیپنوتیزم مال دانش آموز، معلم، کارمند، ورزشکار، دانشجو، خباز و… هست چون خیلی عالیه، می‌تونم بهتون یاد بدم که عالی ازش تو هر کاری استفاده کنید. دوست عزیزم، اخیراً شدید روی مسئله لیدرشیپ دارم کار می‌کنم، اسم این رویکرد رو گذاشتم VLS مخفف تحقیقی از رابرت دیلتز در خصوص لیدرشیپ بنام visionary leadership skills که دوست دارم برای مدیران تدریس کنم چون معتقدم برای کشورهای درحال‌توسعه مدیر لازم نیست، لیدر لازم هست که بتونه تاثیراتی ژرف در گروه ایجاد کنه که نفراتش به ساعت هاشون نگاه نکن؛ لیدر ازشون بخواد که برای شرکت در دیگر جنبه های زندگی دست از کار بکشند.

به‌زودی این مهارت لیدرشیپ  را جاهای مختلف مربیگری خواهم کرد یقین دارم برای مدیران که می‌خواهند رشد کنند مهارتهای لیدر بودن رو یاد بگیرند از نتایج فوق‌العاده آن به وجد خواهند آمد. دوست عزیزم اگر از مطالب تئوری پر شدی من آماده ام تا منابع مهارتی تو را بالا ببرم اعتماد به نفس می‌خواهی؟ با روش‌های عملی بهت کمک می‌کنم که واقعاً رشد کنی نمی تونی حرف بزنی، سخنرانی برات سخته؟ جای خوبی آمدی من بهت یاد میدم. خاطرات ناخوشایند داری؟ اشکالی نداره تو فقط اونها رو یاد گرفتی من اون خاطره رو بهت یاد میدم که پاکسازیش کنی. ارتباطاتت ضعیف هست؟ ناراحت نباش، راه درست برقراری ارتباط رو بهت یاد میدم. بی هدفی، سردرگمی؟ هدف سازی بهت یاد میدم. لیدری تاثیرگذار رو بهت یاد میدم. بهت یادمیدم که چگونه مؤثر باشی.
دوست من NLP پدر و پسر نداره NLP یک مهارت هست مهارت هم امری است ناخودآگاه که بر اثر تمرین جسمی و ذهنی با یک هدف مشخص در فرد ایجاد می‌شود به من اعتماد کن، من از دنیای هنرهای رزمی وارد دنیای ذهن شده ام اعتمادتان را عالی پاسخ خواهم داد.

ویدئوی معارفه آموزش ان ال پی – NLP از استاد احمد نوری

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *