0
02188915009

ماهان تیموری (کسب ثروت و آرامش)

[yt_heading style=”flat-green” align=”right” heading=”h3″ color=”#ffffff” width=”25″ size=”16″ margin=”20″ ] بیوگرافی ماهان تیموری[/yt_heading]

ماهان تیموری امروزه لقب جوانترین سخنران انگیزشی را از آن خود کرده است و تمام وجود خود را وقف یادگیری و آموزش مردم ایران عزیزمان نموده است .
ماهان تیموری معتقد است که مهم ترین عامل ثروت، تغییر است، و بر اساس این مهم، تصمیم به تغییر شغل خود، و تغییر دیدگاهش در رابطه کار تجاری خود گرفت که همین اقدام، منجر به درآمد میلیونی برای ایشان گردید.

ایشان مولف ۵ کتاب در حوزه تمرکز و حافظه می باشد، و هم اکنون در حال تالیف کتاب های:  (شما هم می توانید ثروتمند باشید) و (باورهای غلط کودکی در مقابل ثروت) می باشد.
ایشان سخنرانی را در کنار اساتید بزرگی همچون: استاد احمد حلت (مرد موفقیت ایران)، استاد محمد سیدا (مرد حافظه ایران)، استاد مرتضی جاوید (سلطان حافظه ایران)، استاد سلماسی (بنیانگذار مجله ناب ها) و اولین بانوی سخنران انگیزشی زن و الهام دهنده او، استاد معصومه تیموری شروع کرد.
ایشان در دوره های آموزشی خود به مخاطبین این را آموزش می دهد: که چگونه زندگی آرام و سرشار از لذت و ثروت را داشته باشند.
هدف ایشان از برگزاری این دوره های آموزشی ارتقای سطح کیفی زندگی و کیفیت زندگی می باشد و آموزش را جزء رسالت شخصی خود می داند.

[yt_heading style=”flat-green” align=”right” heading=”h3″ color=”#ffffff” width=”25″ size=”16″ margin=”20″ ] ایشان دارای مدارک زیر میباشد [/yt_heading]
مستری یوگای خنده توسط دکتر مادان کاتاریا
مدرک بین المللی مغز و ثروت کوانتومی از CBS استرالیا
مدرک مدرسی بین المللی مغز ثروت ساز OSS هند
مدرک بین المللی مهارت های زندگی از TUV آلمان
مدرک بازاریابی و فروش از جهاد دانشگاهی تهران

ایشان بر این باور است که یکی از راههای سریع رسیدن به ثروت، ارتقای سطح علمی و آموزشی می باشد؛ که خود را از این امر مبرا نکرده است و سرمایه گذاری بسیار بالایی را در این امر برای خود انجام می دهد.

[yt_heading style=”flat-green” align=”right” heading=”h3″ color=”#ffffff” width=”15″ size=”16″ margin=”20″ ] ماهان تیموری [/yt_heading]
مدیر عامل موسسه پیک کتاب
عضو هیئت مدیره اندیشه مثبت
مدیر عامل انجمن تندخوانی ایران
عضو موسسه خانواده موفق اندیشه مثبت
و سهامدارکارخانه مگنت تارا می باشد

[yt_heading style=”flat-green” align=”right” heading=”h3″ color=”#ffffff” width=”15″ size=”16″ margin=”20″ ] دانش آموختگان دوره ها [/yt_heading]

دانش اموختگان دوره های ماهان تیموری

دانش اموختگان دوره های ماهان تیموری

دانش اموختگان دوره های ماهان تیموری

دانش اموختگان دوره های ماهان تیموری

دانش اموختگان دوره های ماهان تیموری

دانش اموختگان دوره های ماهان تیموری

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *