0
02188915009

کلیپ انگیزشی شکست ناپذیر

تا حالا شده بشینی و مرد و مردونه با خودت فکر کنی که واقعا چقدر از صمیم قلب میخوای که زندگیت تغییر کنه و به زندگی ایده آلت نزدیک و نزدیک‌تر بشه؟

اگر تا حالا چنین کاری نکردی، لازمه قبل از اینکه سراغ ویدئوی انگیزشی امروز بری، همین حالا دست به کار بشی و در اولین فرصت این تمرین طلایی رو انجام بدی. اما اگه چنین کاری رو انجام دادی، اما نمی‌دونی که چطور این زندگی رویایی رو خلق کنی و به چنین اهدافی دست پیدا کنی پس حتماً برو سراغ ویدئوی انگیزشی شکست‌ناپذیر.

باور کن که چنین چیزی ممکنه…

این اولین شرط لازم و ضروریه برای خلق آرزوها و رویاهاست! خیلی وقت‌ها، افراد به آرزوها و اهدافی که دارن به دید مواردی نگاه می‌کنن که نمی‌تونن خلقش کنن یا نمی‌تونن بهش برسن. یعنی ثروت و رفاه و آرامش و سلامتی رو می‌خواد، اما میگه ای بابا… من که نمی تونم بهش برسم!!!

اما می دونی حقیقت و قانون حاکم بر جهان چیه دوست من؟ اگر بتونی چیزی رو در ذهنت تجسم کنی و رویای چیزی رو در ذهنت داشته باشی، می‌تونی بهش برسی… می‌تونی انجامش بدی…

بله، ممکنه به تلاش فیزیکی هم نیاز داشته باشه و لازم باشه گام‌هایی رو برداری، مراحلی رو طی کنی و اقداماتی رو انجام بدی تا بهش برسی، اما شک نکن که دستیابی تو به اون هدف واقعا ممکن و شدنیه!

اولین و بزرگترین مانعی که همیشه مانع و سدی میشه جلوی رویاهای ما، معمولا خودمون و ترس‌های ما است… یادت باشه دوست من، اگر می‌خوای به اهدافی که داری برسی و خواسته‌ها، رویاها و آرزوهات رو دونه به دونه خلق کنی، باید این موانع رو از سر راه برداری. باید با ترس‌هات روبرو بشی. باید اونها رو کنار بزنی. باید باورهایی داشته باشی و به چیزهایی اعتماد داشته باشی. باید امید داشته باشی. باید باور کنی که خلق هدفی که داری، دستیابی به چیزی که می‌خوای و تبدیل شدن به فردی که آرزوش رو داری واقعا ممکن و شدنیه.

 

از شما دعوت میکنیم پس از دیدن این کلیپ انگیزشی، نظر خودتان را در همین صفحه برایمان درج کنید…

با سمینارما همراه باشید و این کلیپ انگیزشی رو تماشا کنید.

 
کلیپ انگیزشی شکست ناپذیر
 

[yt_buttons type=”none” style=”bubbles” link=”https://www.seminarema.com/dl/clip/unbroken.mp4″ target=”_blank” color=”#FFFFFF” background=”#ef2d46″ icon=”icon: upload” icon_right=”” subtitle=””radius=”25px” animated_icon=”no” size=”lg” full=”no” center=”yes” ] دانلود با کیفیت بالا[/yt_buttons]

 

[yt_heading style=”flat-green” align=”right” heading=”h3″ color=”#fff” width=”55″ size=”18″ margin=”20″ ] برای مشاهده كلیپ‌های انگیزشی بيشتر كليك كنيد [/yt_heading]

کلیپ انگیزشی ” کسی که هستی رو به خاطر داشته باش”

کلیپ انگیزشی ” رویاهات را به خاطر بیار”

کلیپ انگیزشی ” گذشته را فراموش کن”

کلیپ انگیزشی ” تغییر ذهن”

کلیپ انگیزشی ” دوباره شروع کن”

کلیپ انگیزشی ” خودت را از نو بساز”

کلیپ انگیزشی ” شکست ناپذیر”

کلیپ انگیزشی ” سال جدید، من جدید”

کلیپ انگیزشی ” من قهرمان هستم”

کلیپ انگیزشی “تولدی دیگر”

کلیپ انگیزشی “هدف و تغییر دیدگاه”

کلیپ انگیزشی “تولدی در تاریکی”

کلیپ انگیزشی “انگیزه قهرمانی”

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.