0
02188915009

کلیپ انگیزشی هیچ چیز نمی تواند مرا متوقف کند

اگر هدفمند زندگی نکنید و روزانه زمانی مشخصی را برای برنامه ریزی آینده و پیشرفت اختصاص ندهید، همه عمر شما در مرتفع کردن درگیری های زندگی تمام خواهد شد و روزی متوجه می شوید که پیر و فرسوده شده اید اما هنوز از زندگی خود لذت نبرده اید؛ اما افسوس که دیگر فرصتی برایتان باقی نمانده است.

پروفسور هرول هیل می گوید؛ شما فرداهای زیادی پیش روی خود دارید اما روزی فرا خواهد رسید که می بینید، جز انبوهی از دیروزهای توخالی چیزی برایتان باقی نمانده است. امروزه متاسفانه زندگی اغلب مردم با مسائل بی اهمیت و غیرضروری عجین شده است و به همین دلیل وقت کافی برای پیشرفت، برنامه ریزی و انجام کارهای مفید را ندارند. در واقع آنها فقط زنده هستند ولی زندگی نمی کنند.

اغلب ما شبیه کره ای هستیم که روی نان های زیادی مالیده شده اما متاسفانه نانی که متعلق به خودمان نیست بلکه از آن دیگران است. تعداد بسیار کمی از مردم روی این مسئله وقت صرف می کنند تا بتوانند مدیریت زندگی شان را در دست بگیرند. اگر یک نسل به عقب بازگردید مشاهده خواهید کرد که در آن دوران زندگی کردن مطابق خواست دیگران امری فرهنگی و اجتماعی محسوب می شده و اکنون نیز میلیون ها نفر از مردم ترجیح می دهند این روند را ادامه دهند زیرا تنها عادت مشترکی است که در سراسر جهان آموزش داده شده.

در نظر داشته باشید که شما تصمیم گیرنده نهایی سرنوشتتان هستید و مسئولیت زندگی خود را بر عهده دارید. شما باید تصمیم بگیرید زیرا اگر سستی کنید، فرد دیگری بجای شما تصمیم خواهد گرفت. البته بخاطر داشته باشید هیچگاه نباید با دودلی تصمیم گرفت.

 

در ادامه ویدیوی انگیزشی دیگری را خدمت شما عزیزان ارائه می کنیم که امیدواریم تاثیر مثبتی در رسیدن شما به اهداف تان داشته باشد. 

 

[yt_heading style=”modern-1-orange” align=”right” heading=”h3″ color=”#A5A8E8″ width=”100″ size=”16″ margin=”20″ ] من شما را دعوت میکنم به مشاهده این ویدئو [/yt_heading]

از شما دعوت می کنیم پس از دیدن این کلیپ انگیزشی، نظر خودتان را در همین صفحه برایمان درج کنید…

با سمینارما همراه باشید و این کلیپ انگیزشی رو تماشا کنید.

[yt_buttons type=”none” style=”bubbles” link=”https://www.seminarema.com/dl/clip/nothing-will-stop-me.mp4″ target=”_blank” color=”#FFFFFF” background=”#ef2d46″ icon=”icon: upload” icon_right=”” subtitle=””radius=”25px” animated_icon=”no” size=”lg” full=”no” center=”yes” ] دانلود با کیفیت بالا[/yt_buttons]

 

 

کلیپ انگیزشی ” کسی که هستی رو به خاطر داشته باش”

کلیپ انگیزشی ” رویاهات را به خاطر بیار”

کلیپ انگیزشی ” گذشته را فراموش کن”

کلیپ انگیزشی ” تغییر ذهن”

کلیپ انگیزشی ” دوباره شروع کن”

کلیپ انگیزشی ” خودت را از نو بساز”

کلیپ انگیزشی ” شکست ناپذیر”

کلیپ انگیزشی ” سال جدید، من جدید”

کلیپ انگیزشی ” من قهرمان هستم”

کلیپ انگیزشی “تولدی دیگر”

کلیپ انگیزشی “هدف و تغییر دیدگاه”

کلیپ انگیزشی “تولدی در تاریکی”

کلیپ انگیزشی “انگیزه قهرمانی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.