0
02188915009

رادیو سینرژی – قسمت دوازدهم

 سلام بر دوستان و همراهان همیشگی و پرانگیزه رادیو سینرژی

قسمت دوازدهم : نحوه عملی ، فکر کردن به آرزوها

آرزو داشتن و دنبال کردن آرزوها از شیرین ترین بخش های هیجانی زندگی هر انسانی است. آرزوهای ما پایان ناپذیر است و تا دم مرگ همراه ماست. زندگی برای افرادی که هیچ آرزویی ندارند خالی از هر گونه تحرک، امید و هیجان سپری می شود و در نتیجه زندگی بدون فعالیت و امید به موفقیت، هیچ مفهومی ندارد، بنابراین داشتن آرزو نشانه سلامت روان است و موتور زندگی را همواره روشن نگه می دارد.

طرح یک ســوال :

سوال این برنامه از شما شنوندگان عزیز رادیو سینرژی:

شما چگونه به آرزوهایتان فکر میکنید و چگونه به آنها میرسید؟؟

چه راه هایی برای رسیدن به آرزوها پیشنهاد میکنید ؟؟

با پاسخ به این سوال شنوندگان دیگر رادیو سینرژی هم میتوانند از تجربیات شما استفاده کنند.
انرژی و تجربه خود را در همین صفحه بصورت کامنت به اشتراک بگذارین.

◀ اعلام برندگان رادیو سینرژی

با تشکر ویژه از همه شنوندگان پر انرژی رادیو سینرژی که در مسابقه جمله سازی ما شرکت کردن و انرژی ها و جملات زیباشون رو برای ما ارسال کردن و انتخاب نفرات برتر را از میان این همه خلاقیت و انرژی مثبت برای ما دشوار نمودن و با اذعان به این نکته که از صمیم قلب دوست داشتیم تمام عزیزان شرکت کننده برنده باشند. ۳ برنده نهایی ما به این شرح اعلام میشوند:
۱٫حسین خانمحمدی
۲٫رویا خسروتاج
۳٫مهدی صادقی

[yt_buttons type=”none” style=”bubbles” link=”https://www.seminarema.com/dl/radio/synergy48-12.mp3″ target=”_blank” color=”#FFFFFF” background=”#ef2d46″ icon=”icon: upload” icon_right=”” subtitle=””radius=”25px” animated_icon=”no” size=”lg” full=”no” center=”yes” ] از اینجا دانلود کنید [/yt_buttons]

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *