0
02188915009

قدرت مغز برای جذب ثروت و پول

شاید از این تعجب کنید که ” آیا واقعاً استفاده از قدرت مغز برای جذب پول امکان‌پذیر است؟ آیا می‌توان با استفاد از مغز به ثروت، پول و موفقیت رسید؟” شاید در ابتدا به این موضوع مشکوک باشید، ولی واقعاً چیزی به نام قدرت مغز وجود دارد که می‌توانید برای جذب پول در زندگی از آن استفاده کنید.

یاد بگیرید چطور از مغزتان به عنوان یک ابزار قدرتمند برای جذب پول، ثروت، موفقیت و هر چیز دیگری که احتمالاً در زندگی‌ می‌خواهید استفاده کنید. با توجه به تجربه من وقتی این توصیه‌ها را عملی کنید، تغییرات مثبتی را مشاهده خواهید کرد. اینها قدرت مغز هستند.

دکتر مهدی خیرالهی (دکترای ریاضیات) در این ویدئو به قدرت مغز برای جذب ثروت نکاتی را خاطر نشان میکند که میتوان در توصیف آن گفت : پول فقط پول نیست، پول انرژی هم هست. با استفاده از قدرت مغز می‌توانید پول را هم مثل هر چیز دیگری به جذب کنید. برای استفاده موفقیت‌آمیز از قدرت مغز در جهت جذب و کسب پول بیشتر باید افکار و باورهای درستی درباره پول داشته باشید.

در ادامه این ویدئو با ما همراه باشید …

 

[yt_buttons type=”none” style=”bubbles” link=”http://www.seminarema.com/dl/vip/kheyrollahi/Wealth.mp4″ target=”_blank” color=”#FFFFFF” background=”#ef2d46″ icon=”icon: upload” icon_right=”” subtitle=””radius=”25px” animated_icon=”no” size=”lg” full=”no” center=”yes” ] دانلود با کیفیت بالا[/yt_buttons]

دیدن ویدئو به صورت آنلاین

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *