0
02188915009

نقش مهم اهداف کوچک در موفقیت

پیروزی‌های بزرگ می‌خواهید، پس پیروزی‌های کوچک را جشن بگیرید. همه ما می‌خواهیم در کسب اهدافمان موفق شویم و در واقع همین اهداف هستند که به زندگی ما معنا بخشیده و به ما این قدرت را می‌دهند که برای بهتر شدن خودمان تلاش کنیم.

امّا تا به حال سعی کرده‌اید به اهداف بزرگ دست پیدا کنید و در آخر هم تسلیم شده باشید؟ آیا تا به حال کار روی اهدافتان را شروع کرده و بعد بارها این احساس در شما شکل گرفته باشد که این اهداف خیلی بزرگتر از آن هستند که قابل دستیابی باشند و اصلاً قرار است چطور به این اهداف برسید؟ آیا این احساس را که زمان بسیار زیادی روی کسب اهداف‌تان گذاشته‌اید ولی احساس می‌کنید به هیج جایی نرسیده‌اید را تجربه کرده‌اید؟ اگر اینطور است پس شما تنها نیستید. به عنوان انسان، ما طبیعتاً طوری خلق شده‌ایم که مشکلات را دیده و به راحتی خودمان را برای رفتارهای بد تنبیه کنیم. عملکرد ضعیف به سرعت در ذهن ما محکوم شده و احساس گناه می‌کنیم. وقتی احساس شکست می‌کنیم که معمولاً ناشی از تسلیم شدن در برابر رویاها و اهدافمان است، طرز تفکر ما می‌تواند باعث تنزل ما شود.  پس راز کسب این اهداف چیست؟ افراد موفق چطور همیشه دستاوردهای بزرگی دارند؟

نقش مهم اهداف کوچک در موفقیت

[yt_buttons type=”none” style=”bubbles” link=”http://www.seminarema.com/dl/vip/kheyrollahi/pfc.mp4″ target=”_blank” color=”#FFFFFF” background=”#ef2d46″ icon=”icon: upload” icon_right=”” subtitle=””radius=”25px” animated_icon=”no” size=”lg” full=”no” center=”yes” ] دانلود با کیفیت بالا[/yt_buttons]

دیدن ویدئو به صورت آنلاین

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *