0
02188915009

چگونه در مشتریانمان اعتماد ایجاد کنیم: قیف فروش

چگونه در مشتریانمان اعتماد ایجاد کنیم: قیف فروش

نکته مهم برای رسیدن به فروش بیشتر اینه که باید بازاریابی بهتری انجام بدیم در نتیجه وظیفه اصلی شما به عنوان یک صاحب کسب و کار میشه بازاریابی بهتر.

یکی از مفاهیمی که ضرورت دارد به عنوان یک صاحب کسب و کار بدانید، قیف فروش است.

قیف فروش چیه؟

شروع قیف فروش؛ جذب ترافیک موثره یعنی افرادی که به محصولات ما یا خدمات ما علاقه مند هستن وارد این قیف میشن و بعد با کارهایی که در این جلسه در مورد اون صحبت کردیم اونهارو کم کم علاقه مند می کنیم، اعتماد در اونها ایجاد می کنیم.

کاری می کنیم که اونها به ما اعتماد کنن و کم کم اونها رو به مرحله خرید نزدیک و نزدیک تر می کنیم و در نهایت باید کاری کنیم تا اونها تبدیل بشن به مشتری وفادار ما.

در این جلسه ما در طی این یک ساعت ونیم در مورد این مفاهیم اصلی بازاریابی با دوستان صحبت کردیم. در نیمه دوم این روز یعنی در جلسه دهم دوره من در مورد دو موضوع بسیار مهم و ضروری برای شروع کسب و کار اینترنتی صحبت کردم. موضوع اول جذب ترافیک و موضوع دوم بازاریابی محتوا بود. چجوری ما بتونیم بازدید کننده به سایتمون بیاریم؟ چجوری تبلیغات موثر و هدفمند انجام بدیم؟ چجوری کاری کنیم افرادی رو پیدا کنیم که احتمال بیشتری داشته باشن تا به خریدار تبدیل بشن؟ خیلی ها تبلیغات انجام میدن اما چون روش اصولی تبلیغات رو بلد نیستن، فقط پول و هزینه و زمان رو از دست میدن.

در این ویدئوی ۵ دقیقه که برگرفته از جلسه نهم دوره درآمدزایی اینترنتی است، شما را با مفاهیم قیف فروش در کسب و کار آشنا می کنیم.

[yt_buttons type=”none” style=”bubbles” link=”dl/campaign/faraji/onlinebusiness/18.mp4″ target=”_blank” color=”#FFFFFF” background=”#ef2d46″ icon=”icon: upload” icon_right=”” subtitle=””radius=”25px” animated_icon=”no” size=”lg” full=”no” center=”yes” ] دانلود با کیفیت بالا[/yt_buttons]

 

[yt_buttons type=”none” style=”bubbles” link=”https://www.seminarema.com/course/1681-daramadzaei-interneti.html” target=”_blank” color=”#FFFFFF” background=”#ef2d46″ icon=”icon: upload” icon_right=”” subtitle=””radius=”25px” animated_icon=”no” size=”lg” full=”no” center=”yes” ] اطلاعات بیشتر دوره حضوری درآمدزایی اینترنتی[/yt_buttons]

 

[yt_buttons type=”none” style=”bubbles” link=”https://www.seminarema.com/online-business.html” target=”_blank” color=”#FFFFFF” background=”#ef2d46″ icon=”icon: upload” icon_right=”” subtitle=””radius=”25px” animated_icon=”no” size=”lg” full=”no” center=”yes” ] اطلاعات بیشتر بسته آموزشی درآمدزایی اینترنتی[/yt_buttons]

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *