0
02188915009

مغز متعالی و رابطه آن با خلاقیت و نوآوری

دنیای امروز که در آن زندگی می‌کنیم، تحت عنوان «عصر خلاقیت، نوآوری و کارآفرینی» نامیده شده است. در این عصر ابداع و خلق محصولات و خدمات میسّر نیست مگر توسط افراد کارآفرین که با استفاده از خلاقیت خود دست به نوآوری زده و با ایجاد تحول در سازمان ها و با تاسیس شرکت‌های نو این امر را محقق می‌سازند.

اهمیت و نقش خلاقیت، نوآوری و کارآفرینی به حدی است که زندگی و تمدن انسان بدون آن‌ها هرگز قابل تصور نیست. با توجه به نقش و اهمیت کارآفرینی و سابقه درخشان کارآفرینان در توسعه بسیاری از کشورها و با توجه به مشکلات اقتصادی زیادی که کشور ما با آن مواجه بوده و دست یاری از هر سویی می‌طلبد، ترویج و اشاعه مفهوم کارآفرینی، توجه به نقش مهم خلاقیت و نوآوری در کارآفرینی و مهم تر از همه تربیت افراد (به ویژه تحصیل کردگان) نوآور و کارآفرین برای ایجاد سازمان‌های کارآفرین در تمامی جوامع به خصوص جوامع درحال توسعه مانند ایران از اهمیت و ضرورت حیاتی برخوردار است. افراد باید بدانند چگونه دست به کارهای خلاق زده و تکنیک‌های خلاقیت را در خود به کار ببرند؟ چگونه ایده‌ها و نظرات بدیع و خلاقانه را به مرحله عمل برسانند؟ چگونه با دیگران ارتباط برقرار کنند؟ و چگونه محصول خود را بفروشند؟

 

دکتر مهدی خیرالهی (دکترای ریاضیات) در این ویدئو نکاتی در مورد مغز متعالی و رابطه آن با خلاقیت و نوآوری و جذب ثروت و پول ارائه می دهند که می تواند برای شما بسیار مفید باشد.

{jd_file file==299}

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.