0
02188915009

اپلیکیشن اندروید سمینارما

طبق معمول گذشته سمینارما، دست روی دست نگذاشته و این بار خبر خوبمان این است که کلیه مقالات آموزشی سایت سمینارما را می توانید به راحتی در موبایل یا تبلت آندرویدی خود مطالعه کنید.

علاقمندیم به اطلاع همه همراهان برسانیم ، می توانید با نصب اپلیکیشن آندروید سمینارما، به صورت آنلاین و آفلاین به کلیه مقالات موفقیت فردی و سازمانی سمینارما دسترسی پیدا کنید .

مزایای اپلیکیشن اندروید سمینارما:

  • دسترسی به کلیه مقالات آموزشی به صورت آنلاین و آفلاین
  • دسترسی ۲۴ ساعته به کلیه مقالات
  • دسترسی به اطلاعیه های دوره ای سمینارما
  • دسترسی به مطالب جدید ، به محض بروزشدن در وب سایت سمینارما

امیدواریم که این اپلیکیشن به عنوان جامع ترین اپلیکیشن آموزش های موفقیت فردی و سازمانی برای شما کاربردهای مناسبی داشته باشد.

نکته قابل توجه نصب کنندگان: پس از اینکه این اپلیکیشن را نصب کردید، اپلیکیشن  را اجرا کنید و منتظر بمانید کلیه مطالب سمینارما در این اپلیکیشن لود شود، با این کار شما میتوانید کلیه مقالات سمینارما را در گوشی خود مطالعه کنید:

 

[yt_buttons type=”none” style=”bubbles” link=”https://www.seminarema.com/dl/seminarema-v3.0.1.apk” target=”_blank” color=”#FFFFFF” background=”#ef2d46″ icon=”icon: upload” icon_right=”” subtitle=””radius=”25px” animated_icon=”no” size=”lg” full=”no” center=”yes” ] دانلود اپلیکیشن آندروید از سمینارما[/yt_buttons]

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.