0
02143000313

۵ گام برای دستیابی به زندگی که همیشه آرزو داشتید

تنها ۸ درصد از افراد به اهدافی که برای سال جدید تعیین کرده‌اند دست پیدا می‌کنند. پس چرا اهدافمان را سال به سال می‌نویسیم و انتظار داریم نتایج متفاوتی رخ بدهند، بااینکه نرخ شکست و عدم دستیابی به آنها بسیار بالاست؟ بیشتر شبیه تعریف جنون انیشتین است. آلبرت اینشتین می‌گفت جنون این است که یک کار را چند بار تکرار کنید و انتظار نتیجه‌ای متفاوت داشته باشید. واقعاً افراد زیادی وجود دارند که فکر می‌کنند دو به علاوه دو ممکن است پنج شود. آدم‌های هوشمند چنین اشتباهی را فقط یک بار می‌کنند.

5 گام برای دستیابی به زندگی که همیشه آرزو داشتید

خیلی ساده است: اگر روش خود را تغییر ندهید، نتیجه همیشه یکسان است، هر چقدر هم که امید به متضاد آن داشته باشید. آدم‌های هوشمند می‌دانند که اگر انتظار نتیجه‌ای متفاوت دارند، باید روش خود را تغییر دهند، حتی اگر دردناک باشد.

خیلی از ما در دست‌یابی به خواسته‌هایمان شکست می‌خوریم، مگراینکه تصویر مشخص و واضحی از کسی که می‌خواهیم باشیم و چیزی که می‌خواهیم داشته باشیم.

برای داشتن یک رویکرد جدید در سال جدید آماده هستید؟ پس این توصیه‌ها را در نظر داشته باشید:

[yt_heading style=”modern-1-orange” align=”right” heading=”h3″ color=”#A5A8E8″ width=”100″ size=”16″ margin=”20″ ] آینده‌تان را مجسم کنید [/yt_heading]

5 گام برای دستیابی به زندگی که همیشه آرزو داشتید

هر کسی که به چیزی در این دنیا رسیده با تجسم یک تصویر بزرگ‌تر شروع کرده است. تصویری از کسی که می‌خواهید باشید، نه کسی که امروز هستید را ترسیم کنید. به کسی که می‌خواهید تبدیل شوید و چیزی که می‌خواهید انجام دهید یا داشته باشید فکر کنید. آنچه می‌خواهید ببینید، احساس کنید، مزه و استشمام کنید را تصور کنید.

[yt_heading style=”modern-1-orange” align=”right” heading=”h3″ color=”#A5A8E8″ width=”100″ size=”16″ margin=”20″ ]روی پتانسیل‌های بالقوه‌تان تمرکز کنید [/yt_heading]

5 گام برای دستیابی به زندگی که همیشه آرزو داشتید

روی هر چیزی که تمرکز کنید رشده کرده و بزرگ‌تر می‌شود، پس تمرکزتان را روی پتانسیل‌های بالقوه‌تان متمرکز کنید، نه روی مشکلات  و ضعف‌هایتان. تا نبینید باور نمی‌کنید، پس حالا که می‌توانید آن را ببینید، می‌توانید به شخصی که تبدیل می‌شوید باور داشته باشید. آن تصویر نقطه تمرکز جدید، هدف شما و مقصد قابل اندازه‌گیری شما می‌شود. حالا می‌دانید دقیقاً کجا می‌خواهید بروید.

[yt_heading style=”modern-1-orange” align=”right” heading=”h3″ color=”#A5A8E8″ width=”100″ size=”16″ margin=”20″ ] تسلیم نشوید [/yt_heading]

5 گام برای دستیابی به زندگی که همیشه آرزو داشتید

بیشتر روی نتیجه نهایی و پاداشی که قرار است بگیرید تمرکز کنید. اجازه ندهید شرایط، باورهای دیگران یا محدودیت‌هایی که در گذشته‌ داشته‌اید روی تصمیمات شما اثر بگذارند. حتی وقتی با شک و تردید یا مجادله مواجه می‌شوید، مهم نیست چه اتفاقی می‌افتد، تسلیم نشوید. علیرغم وجود مشکلاتی که در آینده مواجه خواهید شد تسلیم نشوید.

[yt_heading style=”modern-1-orange” align=”right” heading=”h3″ color=”#A5A8E8″ width=”100″ size=”16″ margin=”20″ ] درست در جهت تصویر و دورنمایتان حرکت کنید [/yt_heading]

5 گام برای دستیابی به زندگی که همیشه آرزو داشتید

 حالا که می‌دانید کجا می‌روید و به چه کسی تبدیل می‌شوید، هر روز اقدامی در جهت تصویر ایده‌آل‌تان انجام دهید تا به سرعت پیشرفت مورد نظرتان برسید. تصویرتان را به عنوان یک مقصد ببینید و گام‌هایی در جهت رسیدن به آن بردارید.

[yt_heading style=”modern-1-orange” align=”right” heading=”h3″ color=”#A5A8E8″ width=”100″ size=”16″ margin=”20″ ]  زندگی کنید [/yt_heading]

5 گام برای دستیابی به زندگی که همیشه آرزو داشتید

تمام اقدامات، افکار و رفتارها، شما را به تصویری که پیش از این تجسم کرده بودید می‌رساند. چیزی که به دست‌ آورده‌اید را پذیرفته و آن را با جان و دل زندگی کنید و گام‌هایی در جهت بهتر شدن آنها بردارید.

منبع: seminarema.com | success.com

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *