0
02188915009

روند تولید ویدئوهای آموزش ان ال پی (NLP)

لاتین NLP مخفف سه کلمه Neuro Linguistic Programming می باشد که در زبان فارسی هیچ معنایی را غیر از برنامه ریزی عصبی کلامی نمی توان برای آن در نظر گرفت. البته در کل می توان گفت دانش ان.ال.پی، دانش تأثیر کلام بر رفتار و همچنین تغییر در رفتار ها و الگوها با توجه به شناخت سیستم ذهن و نحوه عملکرد آن می باشد که دامنه بسیار وسیعی از تکنیک ها را برای رسیدن به موفقیت شامل می گردد.

از ان ال پی چه چیزی عایدتان میشود؟

به کمک  ان ال پی خواهید توانست سریع تر و به نحوی موثرتر از قبل ، به اهداف شخصی خود دست یابید. به بیان دیگر در انجام کارهای مورد علاقه ، دستتان بازتر خواهد بود. از این کارها بهره بیشتری عایدتان می شود، اطلاعات بیشتری کسب می کنید ، وبه خصوص ، در همان چارچوبی قرار خواهید گرفت که خودتان می خواهید.
با بهره جستن از تکنیکهای توانمند این روش ، مثلا  در زمینه برقراری ارتباط با دیگران ، روابطی نزدیک و صمیمی با سایر افراد برقرار می کنید .

برای نیل به این مقصود ، منابع ذهنی ( جزء عصبی NEURO)  خود را که قبلا هرگز از وجود آن آگاه نبودید به کار خواهید گرفت، و فرا خواهید گرفت که چگونه به شیوه های بسیار خاص از عنصر کلامی جزء کلامی LINGUISTIC برای دستیابی به اهدافتان ، بهره برگیرید.
نیز خواهید آموخت که چگونه وضعیت ذهنی خویش را به مهار خود درآورید وبه چه ترتیب باورها و ارزش های پذیرفته شده خود را به نحوی همروند کنید که به نتایج دلخواهتان جزء برنامه ریزی ان ال پی PROGRAMMING دست یابید.

ما خوشحال هستیم که می توانیم اطلاعات مفیدی را در اختیار شما عزیزان علاقمند به NLP قرار دهیم.امروزه NLP از جایگاه بسیار معتبری در سطح جهان برخوردار است و از این علم در شاخه های تحصیلی – خانوادگی و شغلی استفاده می گردد و به دلیل اثرات فوق العاده ای که این علم بر روی عملکرد و مدیریت فردی هر شخص می گذارد استفاده از NLP برای سازمان ها و اشخاصی که مشتاق پیشرفت هستند غیر قابل انکار است.

مدرس این پکیج آموزشی کیست؟

احمد نوری دانش آموخته رشته روابط عمومی و از سال ۱۳۸۰ با ان ال پی آکادمیک آشنا و بصورت رسمی شروع به سپری نمودن دوره های ان ال پی،هیپنوتیزم اریکسونی و اناگرام پرداخت و نتایج مطالعات و دوره های خود را از سال ۱۳۸۳  به هموطنان عزیزش در قالب سمینارها و کارگاههای مختلف عرضه نمود. شیوه استاد در ابتدا برخواسته از مکتب انگیزشی ان ال پی و این مقوله بعد از مدت کوتاهی تبدیل به یک شیوه علمی یا همان مکتب آکادمیک گردید و از این رو پژوهش های خود رادر حوزه ان ال پی در آموزش و پرورش . ان ال پی در مدیریت و رهبری . ان ال پی در بازسازی تجربیات ناخوشایند . ان ال پی در خانواده و ارتباط موثر آغاز و با استقبال زیادی از اقشار مختلف جامعه روبرو شدند. ایشان بعلت همین فعالیت های پژوهشی بعنوان مدیر پژوهشی کانون ان ال پی انتخاب شدند.

رزومه علمی:
۱. فارغ التحصیل NLP و هیپنوتیزم اریکسونی
۲. مدیر سابق پژوهش تحقیقات و توسعه کانون NLP ایران
۳. مربی رسمی NLP
۴. دبیر کانون مدافعان حقوق شهروندی فرهنگسرای خاوران
۵. بنیانگذار مدرسه NLP School آموزش NLP کاربردی به کودکان و نوجوانان با استفاده از تمرینات تمرکزی بر گرفته از ورزشهای رزمی و NLP جهت ارتقا اعتماد به نفس ،افزایش یادگیری ،ارتباط موثر
۶. مربی و داور رسمی ورزشهای رزمی
۷. مولف کتا ب معجزه ای به نام ارتباط و ۹ اثر تصویری
۸. دارای گواهینامه استادی در هنر های رزمی از دکتر chi cheng yangرئیس فدراسیون جهانی هنر های رزمی
۹. دریافت لوح سپاس از مدارس و موسسات وابسته به آموزش و پرورش بخاطر ارائه سمینارهایی با عنوان NLP در یادگیری ،NLP در مدیریت NLP در خانوادها
۱۰. عضو انجمن روابط عمومی ایران
۱۱. دریافت لوح سپاس از فرماندهی پشتیبانی قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا بخاطر سخنرانی های تاثیر گذار با عنوان مهارتهای ارتباطی
۱۲.سخنرانی های تاثیر گذار در شرکت سرچشمه (کرمان)
۱۳. تدریس فنون مذاکره به شرکت بازرگانی فولاد پردازان تکین
۱۴. تدریس افزایش فروش و بهره وری با NLP در شرکت ایکاد(صنایع چوب)
۱۵. تدریس افزایش فروش و بهره وری با NLP در شرکتهای ماشین آلات CNC، ماشین پخت کرج و ماشین آلات نان فانتزی
۱۶. تدریس افزایش فروش و بهره وری با NLP به کارکنان پوشاک خانواده بهار (استان قم)
۱۷. دریافت لوح سپاس از مدیر کل تربیت بدنی استان تهران
۱۸. دریافت لوح سپاس از سبک های ورزشی تاپ کاراته ،چوی لی فوت،کونگ فو، سوپر منتاکت بین المللی
۱۹. مشاور ذهنی تیم بوکس ساپکو
۲۰. شیوه های متقاعد سازی مشتری در فروش بیمه
۲۱. آموزش NLP به دبیران ،مشاوران و کارکنان بیش از ۱۰۰ مدرسه در تهران
۲۲. تدریس NLP به کارکنان شهرداری تهران منطقه۱۴

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *