0
02143000313

با همسران ثروتمندترین مردان جهان آشنا شوید

در هر کشوری اشخاصی زندگی می کنند که دارای ثروت زیادی هستند. آن ها می توانند هر کاری را در دنیا انجام دهند و هر تفریحی را برای خود برگزینند. مارک زاکربرگ، بیل گیتس و لَری پیج از جمله افراد ثروتمند و مشهور دنیا به شمار می روند.آن ها کمپانی های بزرگ را اداره می کنند و در کار خود نیز بسیار موفق ظاهر شده اند.

در یکی از مطالب قبلی، به دیگر جنبه های زندگی این قشر جامعه پرداختیم و امروز نیز قصد داریم آن ها را از زاویه ای دیگر مورد بررسی قرار دهیم. تا به حال درباره افراد ثروتمند صحبت های زیادی به میان آمده، اما کمتر به همسران آن ها پرداخته شده است.


حتما بخوانید : ۱۹ تفریحی که ثروتمندان جهان پول های خود را صرف آنها می کنند


ما در این مقاله قصد داریم این موضوع را بیشتر مورد بررسی قرار دهیم و شما را آگاه سازیم. تا پایان همراه باشید.

مارک زاکربرگ و پریسیلا چان

با همسران ثروتمندترین مردان جهان آشنا شوید

دارایی های مدیر عامل فیسبوک در نوامبر سال ۲۰۱۶ بیش از ۵۰ میلیارد دلار برآورد شد. او هنگامی که همچنان در دانشگاه هاروارد به تحصیل می پرداخت، با همسر خود آشنا گشت. پریسیلا همواره تلاش وی را می ستوده و به موفقیت او باور داشته است. آن ها در ۱۹ می سال ۲۰۱۲ میلادی طی مراسمی بی حاشیه که در منزل خودشان برگزار شد، با یکدیگر ازدواج کردند. این زوج در دوم دسامبر سال میلادی گذشته، صاحب یک فرزند دختر شدند.


وارن بافِت و آسترید منکس

با همسران ثروتمندترین مردان جهان آشنا شوید

بافت یکی از مشهور ترین سرمایه گذاران جهان به شمار می رود. ثروت او در سال جاری بیش از ۷۰ میلیارد دلار برآورد می شود. وی در سال ۱۹۷۰ هنگامی که همسرش تنها یک پیش خدمت ساده بود، با آسترید آشنا شد. آن ها ۱۶ سال با یکدیگر اختلاف سنی دارند و با خوبی و خوشی کنار هم زندگی می کنند.


بیل و ملیندا گیتس

با همسران ثروتمندترین مردان جهان آشنا شوید

ثروت موسس مایکروسافت در سال ۲۰۱۶ بیش از ۸۰ میلیارد دلار برآورد می شود. در اواخر دهه ۱۹۸۰، وی با همسر خود در یکی از کنفرانس های مایکروسافت ملاقات کرد. ملیندا در آن زمان به عنوان کارمند شرکت فعالیت داشت. آن ها در سال ۱۹۹۴ به ازدواج یکدیگر درآمدند و اکنون ۳ فرزند دارند. این زوج همچنین بزرگترین صندوق خیریه جهان را تاسیس کرده اند.


لری پیچ و لوسیندا ساوتورث

با همسران ثروتمندترین مردان جهان آشنا شوید

او یکی از بنیانگذاران گوگل محسوب می شود و ثروتش در سال جاری بیش از ۳۰ میلیارد دلار گزارش شده است. اطلاعات چندانی درباره همسر وی وجود ندارد، زیرا خانم ساوتورث چندان به حضور در جمع و ظاهر شدن جلوی دوربین ها علاقه ای ندارد. آن ها تنها چند ماه بعد از آغاز رابطه خود، با یکدیگر ازدواج کردند.


جف و مکنزی بزوس

با همسران ثروتمندترین مردان جهان آشنا شوید

درآمد بنیانگذار آمازون در سال میلادی جاری، ۶۰ میلیارد دلار برآورد می شود. وی در سال ۱۹۹۲ همسر خود را دید و بعدها تصمیم گرفت با او ازدواج کند. آقای بزوس در این رابطه گفته است: “دفاتر ما کنار یکدیگر قرار داشت و من صدای زیبای خنده او را می شنیدم. چطور می توانستم به او علاقه مند نشوم؟” آن ها یک سال بعد ازدواج کردند و تا کنون ۴ فرزند به دنیا آورده اند.


ریچارد و جوآن برانسون

با همسران ثروتمندترین مردان جهان آشنا شوید

 دارایی های موسس گروه ویرجین در سال ۲۰۱۶ بیش از ۵ میلیارد دلار اعلام شده است. وی همسرش را در یک فروشگاه ملاقات کرد. همسر او در آن زمان شوهر داشت و آقای برانسون ۱ سال برای به دست آوردن جوآن در دادگاه ها جنگید. آن ها اکنون دو فرزند دارند.


آمانسیو اورتگا و فلورا پرز مارکوتی

با همسران ثروتمندترین مردان جهان آشنا شوید

او چندین برند مد و لباس مانند زارا، ماسیمو دوتی و برشکا را در اختیار دارد و ثروتش بیش از ۷۰ میلیارد دلار برآورد می شود. همسر او سال ها به عنوان منشی وی فعالیت می کرد. آن ها سرانجام در سال ۲۰۰۱ ازدواج نمودند.


استفان و کارولین پیرسون

با همسران ثروتمندترین مردان جهان آشنا شوید

مالک برند «H&M» بیش از ۲۰ میلیارد دلار ثروت در اختیار دارد. همسر او چهره شناخته شده ای در جامعه نیست. خود آقای پیرسون نیز سعی می کند نام کارولین چندان در اخبار شنیده نشود. آن ها اکنون سه فرزند دارند و زندگی شان به دور از حاشیه و در آرامش ادامه دارد.


برنار آرنو و هلن مرسیه

با همسران ثروتمندترین مردان جهان آشنا شوید

مالک برند هایی مانند دیور، سلین، کنزو و ژیوانشی، دارای ثروت ۳۰ میلیارد دلاری است. موسیقی وسیله ای شد که وی بتواند با همسرش آشنا شود. وی به آهنگ های کلاسیک علاقه زیادی داشت و هلن نیز پیانیستی حرفه ای بود. آن ها در سال ۱۹۹۱ با یکدیگر ازدواج کردند و که حاصل آن ۵ فرزند بوده است. البته دو تای آن ها از ازدواج اول آقای آرنو هستند و این زوج به تنهایی سه فرزند دارند.


مایکل و سوزان دل

با همسران ثروتمندترین مردان جهان آشنا شوید

ثروت کنونی او تقریبا ۲۰ میلیارد دلار برآورد می شود. همسر آقای دل ورزشکاری حرفه ای بود که در مسابقات بین المللی سه گانه (شنا، دوچرخه سواری و دو) شرکت داشت. وی سوزان را دید و به او علاقه مند شد. آن ها اکنون ۴ فرزند دارند.


مایکل بلومبرگ و دایانا تیلور

با همسران ثروتمندترین مردان جهان آشنا شوید

کار آفرین، سیاست مدار و شهردار سابق نیویورک، بیش از ۴۰ میلیارد دلار ثروت دارد. وی از همسر اول خود طلاق گرفت و تا سال ۲۰۰۰ با دایانا مشارکت ها و همکاری های مدنی داشت. این زوج بارها با یکدیگر دیده شده اند، اما هیچ گاه به طور رسمی ازدواج نکردند.


دیوید و جولیا کوک

با همسران ثروتمندترین مردان جهان آشنا شوید

او رئیس یک کمپانی تجاری، سرمایه گذاری، تولید نفت، مواد شیمیایی، الیاف مصنوعی و پلاستیک است و میزان ثروتش به ۴۰ میلیارد دلار می رسد. آقای کوک بیش از ۲۰ سال است که با همسرش زندگی می کند و اکنون ۳ فرزند دارد. جولیا به ندرت در جمع ظاهر می شود و سعی می کند بیشتر زمان خود را به خانواده و صندوق خیریه کوک اختصاص دهد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *