0
02143000313

روانشناسی ثروت (راز ثروت – جذب ثروت)

اگر از مردم بپرسید که چه چیزی را در زندگی بیشتر از چیزهای دیگه می خواهند ،فکر می کنید که اکثر آنها بلافاصله چه جوابی می دهند ؟
بیشتر آنها یک جواب ساده می دهند ،وآن هم این است ،که آنها می خواهند ثروتمند شوند و یا پول بیشتری می خواهند.بعضی خواهند گفت که می خواهند از نظر مالی راحت باشند، و یا هرگز نمی‌خواهند از نظر مالی نگرانی داشته باشند و یا اینکه آنقدر پول می خواهند که نیازمند کار اضافه نباشند.و بعضی می خواهند خانواده شان امنیت اقتصادی داشته باشد.

بعضی پول می خواهند که قرض هایشان را پس بدهند و برخی می خواهند با آن اتومبیل بخرند و یا خانه رویایی شان را بسازند ،آنها می خواهند توانایی رفتن به مسافرت های هیجان انگیز را در طول سال داشته باشند و یا اینکه می خواهند با این پول در بهترین دانشگاه ها تحصیل کنند.

بعضی از پاسخ ها محسوس نیستند، مثل پیدا کردن عشق ،ویا شادی و آرامش و یا انجام دادن امور خیر و کارهایی ارضا کننده.اکثریت قریب به اتفاق این خواسته هانیازمند داشتن پول است. بسیاری از مردم فکر می کنند که اگر کمی بیشتر پول می داشتند تمامی مشکلاتشان حل می شد و آنها می توانستند از زندگی لذت ببرند و رویاهایشان رامحقق کنند. اگر پول برای بسیاری از مردم اینقدر مهم هست،پس چرا آنها،این پول را ندارند؟
خب من در اینجا قصد دارم طرز ثروتمند شدن و بدست آوردن پولی را که نیاز دارید برایتان آشکار کنم.این راز آنقدر ساده است که باعث تعجب شما می شود،ولی نباید اجازه دهیدکه این سادگی شما را بفریبد.دانستن این راز و به کار بستن آن زندگی شمارا تغییر خواهد داد.
راز ساده ثروتمند شدن این است: شما بایستی واقعا بخواهید که ثروتمند شوید.
یقینا شما خواهید گفت :خب پس ثروتمند شدن واقعا ساده است ؟ و اگر به این سادگی است پس همه مردم ثروتمند خواهند شد.
آیا واقعا اینگونه است؟
خب بله ..و نه .هرکس ممکن است آن را بخواهد،هر کسی ممکن است پول بخواهد اما نه به اندازه کافی ؟در اینجا یک تست ساده هست که می توانید آن را انجام دهید.

اگر واقعا می خواهید ثروتمند شوید:
آیا شما یک میل سوزان برای ثروتمند شدن داشته اید،به طوری که هیچ موضوعی نتواند از این اشتیاق جلوگیری کند؟
آیا شما برای ثروتمند شدن آماده شده اید؟
آیا شما برای ثروتمند شدن برنامه ریزی و هدف گذاری کرده اید؟
اگر به سه سوال بالا صادقانه پاسخ مثبت داده باشید، باید بگویم که شما در حال ثروتمند شدن هستید.
اما ثروت چیست ؟ مسلما ثروت فقط جمع آوری پول و افزایش حساب بانکی نیست. من فکر نمی کنم که کسی به خود اسکناس علاقه ای داشته باشد. ما پول را برای این می خواهیم که کیفیت زندگی مان را توسط آن بالا ببریم و از آزادی و امنیت بیشتری برخوردار شویم.
میخواستم رازی در مورد ثروتمند شدن شما عزیزان بگم. به راحتی شما هم میتوانید جزو پولدارین و ثروتمندان باشین.


[yt_heading style=”flat-green” align=”right” heading=”h3″ color=”#fff” width=”40″ size=”18″ margin=”20″ ] مقالات روانشناسی ثروت [/yt_heading]


اما اون راز چیه :
رازی که اکثر مردم از ان بی خبرند و چیزی درباره ان نمیدانند؟
چرا اغلب انسانها در طول زندگیشون هرگز از لحاظ مالی موفق نیستند؟
چرااکثر مردم با داشتن امکانات خوب و مناسب نمی تونند روحیه ای شاد داشته باشند؟
تا به امروز از خودتون پرسیدن که ذهن شما در مورد ثروت و پول چطور برنامه ریزی شده؟
ایا تا به اینک از خودتون پرسیدین پول اسان به دست میاد یا سخت؟
ایا تا به اینک به زندگی فراز و نشیب دار خودتون فکر کردین که چرا همیشه درامد شما کم وزیاد میشه و زندگیتون مثل یه جاده صاف نیست فقط و فقط دارین بالا و پایین میشید؟
ایا به تفکر فقر و تفکر ثروت اندیشیده اید؟
شما عزیزان میتوانید ولی هرگز نخواسته اید؟
تا حالا چند بار به خودتون گفتین میخوام پولدار بشم ؟
تا حالا چند بار تونستید به کلمه پول فکر نکنین؟
تا حالا چی کار کردین که بتونین پولدار بشین؟
تا حالا چقدر پول پس انداز کردین؟
و حالا که به این سن رسیده اید چقدر از نیازهاتون براورده شده؟
چقدر به آرزوهایی که داشتین رسیدین؟

  [yt_promotion_box type=”none” align=”center” title=”پکیج آموزشی مغز ثروت ساز و ثروت کوانتومی” title_color=”#fff” button_text=”برای مشاهده محصول کلیک کنید” button_link=”https://www.seminarema.com/wealth1.html#yt-shortcode” width=”100″ target=”_blank” promotion_color=”#fff” promotion_background=”#4e9e41″ promotion_radius=”0px” button_color=”#fff” button_background=”#2e6b24″ button_background_hover=”#e81f2e” button_radius=”0px” ] بیاین با هم صادق باشیم ، همه ما علاقه مندیم برای اینکه بدانیم چطور میشه ثروت بیشتری به دست بیاریم، و کسب درآمد بیشتری از کارمان داشته باشیم، هر روز به دنبال راه های ساده برای کسب درآمد و ثروت باشیم. [/yt_promotion_box]

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *