0
02188915009

رازهای رسیدن به شغل پردرآمد در قرن ۲۱ – قسمت دوم

سلام مجدد به همه شما دوستان عزیزم. همانطور که در ویدئوی قبلی گفته بودم می‌خوام راز اصلی موفقیت شغلی و راز اصلی افرادی که در هر صنعت و بازار هدفی نسبت به بقیه، چه از نظر درآمد و چه از نظر جایگاه یک سر و گردن از بقیه بالاتر هستن رو با شما به اشتراک بگذارم. مطمئن هستم که خیلی برای شنیدن این راز بسیار مهم و بسیار ساده انگیزه دارید و خیلی مشتاق هستین که بدونین این راز چی هست.

لطفاً با ما همراه باشید و دومین ویدئو از سری ویدئوهای رازهای رسیدن به یک شغل پردرآمد در قرن ۲۱ را تماشا کنید.

[yt_buttons type=”none” style=”bubbles” link=”https://www.seminarema.com/dl/campaign/kasbokareinterneti/2.mp4″ target=”_blank” color=”#FFFFFF” background=”#ef2d46″ icon=”icon: upload” icon_right=”” subtitle=””radius=”25px” animated_icon=”no” size=”lg” full=”no” center=”yes” ] دانلود با کیفیت بالا[/yt_buttons]

[yt_buttons type=”none” style=”bubbles” link=”https://t.me/joinchat/AAAAAEMuNHeXYi7A28bgYA” target=”_blank” color=”#FFFFFF” background=”#ef2d46″ icon=”icon: upload” icon_right=”” subtitle=””radius=”25px” animated_icon=”no” size=”lg” full=”no” center=”yes” ] ورود به کانال اطلاع رسانی سمینار[/yt_buttons]

ویدئوهای بعدی رازهای رسیدن به شغل پردرآمد و کسب و کار اینترنتی

قسمت های بعدی رازهای رسیدن به شغل پردرآمد و کسب و کار اینترنتی، هر ۲۴ ساعت در همین بخش منتشر می شود، فردا به همین صفحه مراجعه کنید.

به کلیه سوالات و نظرات در همین صفحه پاسخ داده می شود.

رازهای رسیدن به شغل پردرآمد در قرن ۲۱ – قسمت اول

رازهای رسیدن به شغل پردرآمد در قرن ۲۱ – قسمت دوم

رازهای رسیدن به شغل پردرآمد در قرن ۲۱- قسمت سوم

 

 

برای اینکه متوجه بشین که راز اصلی این افراد چی هست، باید به این شکلی که می‌بینین توجه کنین.

توی این دایره بزرگ همه به نوعی دنبال این هستن که یک شغل پیدا کنن و بتونن مهارت‌ها و توانایی‌هاشون رو به یک منبع درآمد تبدیل کنن. در اون دایره بزرگ یک دایره کوچک می‌بینین که اون دایره افرادی هستند که اونها هم به نوعی به دنبال شغل هستند، امّا یک تفاوت بسیار بزرگ با افراد اون دایره بزرگ دارن که باعث میشه اونها به شغل‌های رویایی و درآمدهای بالا برسن. امّا اکثر افراد دیگه باید به دنبال شغل‌های معمولی باشن و توی این مسیر هم با دردسرهای زیادی روبرو باشن.

اون دایره بزرگ جایی هست که اکثریت جامعه، یعنی حدود ۹۵ درصد افرادی هستن که مهارت‌های خاصی ندارن، خودشون رو به یک زندگی معمولی رضایت دادن و اصلاً دنبال شغل رویایی نیستن. اون افراد داخل دایره کوچک کسانی هستن که واقعا میخوان زندگی کنن. جیم ران یک جمله قشنگی داره که میگه«بین زنده بودن و زندگی کردن تفاوت بسیار زیادی وجود داره.» افرادی که داخل دایراه بزرگ هستن، افرادی هستن که بیشتر زنده هستن تا در حال زندگی و اون افرادی که در دایره کوچک هستند، افرادی هستند که عزت نفس بالایی دارد، از درون احساس ارزشمندی می کنن و افرادی هستن که به این اعتقاد دارن که ما به عنوان انسان اشرف مخلوقات باید پتانسیل‌های درونی خودمون رو آزاد کنیم و در بهترین حالت ممکن از اونها استفاده کنیم. و همین طرز فکر این افراد هست که باعث میشه اونها به شغل‌های بسیار پردرآمدی برسن، جایگاه بالایی داشته باشن و خیلی از اونها کسب و کارهای بسیار سودآوری رو برای خودشون راه‌اندازی بکنن.

ما به این طرز فکر یا همون راز اصلی موفقیت شغلی میگیم عالی بودن. افرادی هستن که طرز فکرشون این هست که همیشه تو هر کار یا هر صنعتی و بازار هدفی که هستن سعی کنن جزو دسته عالی‌ها باشن. این افراد زندگیشون با افراد خارج از این دایره بسیار متفاوته. اکثریت افراد این دایره بزرگ وقتشون رو با تماشای تلویزیون و گشتن بیهوده توی شبکه‌های اجتماعی هدر میدن، امّا افرادی که توی دایره کوچک هستن اوقات فراغتشون رو برنامه‌ریزی می‌کنن، توی سمینارها شرکت می‌کنن، روش‌های جدید درآمدزایی رو یاد میگیرن و برای خودشون و آیندشون خیلی ارزش قائل هستن. خودشون رو رها نکردن. همیشه به دنبال پیشرفت هستن. این افراد میدونن که دلیل اصلی شادی واقعی چیزی جز پیشرفت نیست. این افراد میدونن که علاوه بر شادی بیرونی که به پول و ثروت محدود میشه، ما به شادی درونی که بسیار مهمتر هست نیاز داریم و تنها زمانی حاصل میشه که احساس کنیم که در حال پیشرفت هستیم.

خیلی خلاصه خواستم به شما بفهمونم که رمز اصلی افراد پیشتاز و افراد پردرآمد در هر شغل و صنعتی چیه؟ رمز اصلی در تکنیک‌ها نیست، رمز اصلی در طرز فکری هست که اونها دارن. این افراد اینقدر عاشق کاری که انجام میدن هستن، همیشه دوست دارن روش‌های جدید رو یاد بگیرن.

نکته بسیار مهمی که باید در نظر بگیرین این هست که اگه شما تصمیم بگیرین که جزو افراد معمولی باشید رقابت بسیار شدیدی را پیش رو دارید. چون تعداد اون افراد به مراتب بیشتره، فقط نهایت یه مدرک دانشگاهی گرفتن و شما هم اگر تصمیم بگیرین که جزو افراد معمولی باشین و چون این افراد وجه تمایزی با هم ندارن، در نتیجه تعدادی زیادی افراد مشابه داریم که باید برای پیدا کردن شغل‌های سطح پایین با هم بجنگند.

امّا اگر تصمیم دارید جزو دسته کوچک و دسته عالی‌ها باشین، تعداد بسیار کمتره و در نتیجه رقابت هم بسیار کمتره. خلاصه این ویدئو میتونه در این جمله نهایی مطرح بشه:«پیدا کردن شغل‌های عالی و پردرآمد آسانتر از شغل‌های معمولی و کم درآمد است».

در ویدئوی بعدی میخوام به شما دو مسیری که پیش روی شماست و از طریق اون مسیرها میتونین جزو افراد دسته عالی‌ها باشین رو با شما مطرح کنم. در ویدئوی بعدی تفاوت بین شغل‌یابی سنتی با روش شغل‌یابی جدید که به مراتب بهتر جواب میده و شما رو جزو افراد دسته عالی قرار میده رو توضیح خواهم داد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.