0
02188915009

رازهای رسیدن به شغل پردرآمد در قرن ۲۱ – پیشنهاد ویژه

شغل و درآمدزایی رو یاد بگیرین

سلام مجدد به شما دوستان و همراهان عزیزی که تا اینجا با من همراه بودین و تصمیم گرفتین که جزو افراد عالی و برنده باشین. اول از همه به شما تبریک میگم به خاطر اینکه تا اینجا با من همراه بودین و این خبر خوب رو به شما بدم که همین الان شما جزو افراد خاص و بالای جامعه هستین که حاضر شدین برای آیندتون وقت بذارین و تمایل دارین روش‌های جدید پیدا کردن شغل و درآمدزایی رو یاد بگیرین و امیدوارم که در همین مسیر با قدرت حرکت کنین.

لطفاً با ما همراه باشید و آخرین ویدئو از سری ویدئوهای رازهای رسیدن به یک شغل پردرآمد در قرن ۲۱ را تماشا کنید. امروز برای شما دو پیشنهاد ویژه داریم.

 

موفقیت شغلی در قرن ۲۱

در ویدئوی قبلی توضیح دادم که برای موفقیت شغلی در قرن ۲۱ ما دو راه بسیار عالی داریم. راه اول این بود که شغل رویایی و اون شغلی که بتونیم پتانسیل‌های درونیمون رو آزاد کنیم رو پیدا کنیم و راه دیگه این هست که با استفاده از مهارت‌ها و توانمندیها و نقاط قوت خودمون بتونیم یک درآمدزایی اینترنتی داشته باشیم و مهارتهامون رو تبدیل به یک منبع درآمد اینترنتی و در نهایت تبدیل به یک کسب و کار اینترنتی کنیم.

همونطور که به شما قول داده بودم، برای شمایی که علاقمند هستید تا پتانسیل‌هاتون رو آزاد کنین و استعدادهای نهفتتون رو شناسایی کنین، دو تا پیشنهاد بسیار ویژه در این ویدئو دارم. این دو تا پیشنهاد دوره‌های آموزشی هستنن که دقیقاً به شما مسیری رو نشون میدن، مسیر پیدا کردن شغل رویایی و همچنین به شما روش‌های کسب درآمد اینترنتی رو به صورت دقیق آموزش میدن. ببینیم این دوره‌های آموزشی به چه شکل هستن.

شغل رویایی

شغل رویایی

رازهای رسیدن به شغل رویایی

دوره آموزشی اول، رازهای رسیدن به شغل رویایی هست. در حقیقت ما در این دوره می‌خواهیم جواب سه سوال اصلی رو بدیم. سوال اول این هست که چه شغلی اصلاً برای من مناسب هست؟ این سوال بسیار مهم و عمیقی هست که خیلی از افراد از کنار این سوال به راحتی عبور می کنن. دلیل اینکه اونها نتونستن از شغلشون لذت ببرن بر میگرده به خودشناسی، بر میگرده به اینکه اونها در مسیر غلطی در حال حرکت هستن. در مسیر شغلی در حال حرکت هستن که برای اونها نبوده. پس ما که می‌خواهیم جزو افراد عالی باشیم، افرادی که شادی واقعی را تجربه می‌کنن، اول از همه باید ببینیم چه شغلی برای شخصیت، روحیات و خواسته‌های من از زندگی مناسب هست. دومین سوالی که در این دوره به اون عمیقاً پاسخ داده میشه این هست که چطور شغل رویایی خودمون رو پیدا کنیم؟ از چه طریقی، از چه منابعی استفاده کنیم. روش‌هایی که اکثر افراد از اون اطلاعی ندارن و اصلا اونها رو اجرا نمی‌کنن رو به شما معرفی می‌کنیم. و بعد از این حالا باید ببینیم چه مهارت‌هایی نیاز داریم که خودمون رو یک سرو گردن بالاتر از بقیه بازار کار قرار بدهیم؟ و بتونیم رزومه‌های برنده‌ای بنویسیم و بتونیم مصاحبه رو به گونه‌ای جلو ببریم که شخص مقابل ما متوجه بشه که ما بهترین کاندید برای این شغل هستیم.

نقشه راه این دروه به این صورت هست که ابتدا باید با دنیای جدید شغل‌یابی آشنا بشیم.  باید بفهمیم ما دقیقاً وارد چه دنیایی میشیم. همانطور که قبلاً هم گفتم دنیای شغلی کاملاً متفاوت از قرن ۲۰ هست. شما به عنوان کسی که می‌خواهین تو قرن ۲۱ جزو افراد برتر و عالی باشین اول از همه باید قوانین و اصول این دنیای جدید رو بشناسین. بعد وارد این بحث میشیم که شغل مناسب من چیه؟ که مربوط به بحث خودشناسی هست. بعد روش‌های پیدا کردن شغل رویایی رو با هم بررسی می‌کنیم. و بعد مهارت‌های موفقیت شغلی رو، مهارت‌های بسیار مهمی که خیلی از افراد که مصاحبه میرن، چون این مهارت‌ها رو ندارن نمیتونن به شغل رویاییشون برسن.

شغل رویایی
شغل رویایی

درآمدزایی اینترنتی

دوره آموزشی دوم، دوره‌ای هست با عنوان درآمدزایی اینترنتی از علایق و مهارت‌ها. هدف این دوره این هست که شما علایق و مهارت‌هاتون رو پیدا کنین و اون رو تبدیل کنین به منبع درآمدزایی اینترنتی. کار اصلی ما توی این دوره این هست که شما رو با هفت روش قدرتمند درآمدزایی اینترنتی آشنا کنیم که از طریق هر کدوم از این هفت روش میتونین علایق و مهارت‌هاتون رو به منبع درآمد اینترنتی تبدیل کنین. ابتدا هر کدوم از این هفت تا رو به صورت کاملاً مشخص و شفاف به شما معرفی می‌کنم تا اصول هر کدوم از اینها رو یاد بگیرین و از همه مهمتر یاد بگیرین که در هر کدوم از اینها برتر و عالی باشین و سود بیشتری کسب کنین.

امّا شما اصولی یاد می‌گیرین که چطور یک ایده مناسب و سودآوری پیدا کنین و در نهایت در هر کدوم از این هفت روش به شما یاد میدم کدوم یک از اینها برای چه روحیات و چه شخصیتی مناسب هست. آیا این هفت مدل هر کدوم برای شما مناسب هست یا بهتره برخی از این مدلها رو انتخاب و روی اون تمرکز کنیم. همه این هفت مدل رو با مثالهای ایرانی به شما معرفی خواهم کرد تا به شما اثبات بشه چه روشهای عالی برای درآمدزایی از اینترنت وجود داره.

درآمدزایی اینترنتی
درآمدزایی اینترنتی

نقشه راه این دوره به این صورت هست که در ابتدا باید قواعد و قوانین حاکم بر دنیای مجازی رو یاد بگیرین، چون شما قصد دارین وارد دنیای جدیدی به نام دنیای مجازی بشین. بعد از اون این هفت روش رو به صورت تک تک و کاملا مفصل و همراه با مثال به شما نشان میدم تا بتونین ایده مناسبی برای خودتون پیدا کنین. حالا وقت این هست که ایده مناسب خودتون رو پیدا کنین. برای این کار مدل ثروتمندان جدید، مدلی هست که در بهترین حالت میتونه این کار رو برای شما انجام بده. این مدل، مدل بسیار عمیق و قدرتمندی هست، چون مدلی هست که هم بحث خودشناسی رو شامل میشه و هم بازارشناسی. چون ما معتقد هستیم که شادی واقعی و موفقیت در کسب و کار جایی هست که هم شما از کسب و کار لذت ببرید و هم اون کسب و کار براساس یک نیاز بازار باشه که دیگران حاضر باشن برای حل اون مشکل پول پرداخت کنن. مدل ثروتمندان جدید، علایق شما، مهارت‌ها و نقاط قوت شما و نیاز بازار کار رو با هم دیگه تلفیق میکنه تا شما را به یک ایده سودآور برسونه. حالا وقت این هست که بستری به نام وب‌سایت برای خودتون بسازین تا ایده‌تون رو تبدیل به درآمد کنین. و بعد یاد میگیرین چطور با یک روش ساده و قدرتمند بازاریابی کار خودتون رو شروع کنین و مشتری‌های وفادار خودتون رو پیدا کنین.

این دوره آموزشی به شما دقیقاً آموزش میده که اولاً وارد چه مسیر درآمدزایی بشین. خیلی‌ها این کار رو انجام نمیدن و خیلی ها چون این مسیر، مسیر مناسب اونها نیست، اون کار رو رها می کنن.

تغییران قرن ۲۱

همونطور که در ویدئوهای قبلی توضیح دادم تغییراتی که در قرون ۲۱ وجود داره و هر روز داره با سرعت بیشتری حرکت میکنه، باعث میشه ما به عنوان انسان‌هایی که در قرن ۲۱ دنبال رسیدن به شغل پردرآمد هستیم با دو راه بیشتر روبرو نباشیم. راه اول اینکه سمت تهدید رو انتخاب کنیم و راه دیگه انتخاب سمت فرصت هست. اگر روشهای درآمدزایی جدید رو یاد بگیریم و با الگوریتم‌های شغل‌یابی جدید آشنا بشیم، فرصت‌های بی‌شماری در مقابل ما وجود خواهد داشت. به نظر من ما الان در بهترین زمان تاریخ قرار داریم. یعنی ما الان در بهترین زمانی هستیم که میتونیم راحتتر از گذشته و با سرمایه‌هایی به مراتب کمتر علایق و مهارت‌هامون رو تبدیل به منبع درآمد کنیم.

تمایز این دوره با خیلی از دوره‌های موجود در بازار در این زمینه چیه؟ اولاً دوره‌ای با این نوع محتوا توی بازار وجود نداره. دوره‌ای که به شما روش‌های مختلف رو دقیق و شفاف نشون بده و دوره‌ای که تمرکزش روی این باشه که روشی رو شما انتخاب کنین که مطابق شخصیت، روحیه و مهارت‌های شما باشه. من علت شکست خیلی از افرادی که وارد کسب و کارهای اینترنتی میشن رو بررسی کردم و متوجه یک مورد شدم. علت اصلی شکست اونها این هست که در مسیر درستی قدم نمیذارن.

شغل پردرآمد
شغل پردرآمد

نکته مهم دیگه این هست که این دوره کاملاً مهندسی شده است. و من با دیدگاه کاملاً مهندسی به اونها نگاه کردم. این دوره ها کاملاً الگوریتمیک هستن و دقیقاً نشون میدن که با چه گام‌ها و مراحلی میتونین به شغل رویایی و کسب درآمد اینترنتی برسین و آخرین نکته هم این هست که کلی مثال ایرانی برای شما ارائه می‌کنیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.