0
02188915009

دریچه ای به آینده کسب و کار

کارآفرینی

اولین دانشگاه ایران که سابقه ای ۷۰ ساله دارد و بدون تردید از کشورهای اروپائی نظیر فرانسه الگوبرداری شده که در آن زمان تا امروز به صورت تئوری تدریس میشود.

ولی آنچه به اختصار میتوان گفت دانشگاه های ایران از چندین انقلاب دانشگاهی غافل مانده و همچنان به صورت نسل اول دانشگاه فعالیت می‌نمایند.

اگر چه زمان زیادی از طرح کارآفرینی در کشور نمیگذرد متأسفانه کتاب های گوناگون غربی ترجمه شده و در اختیار جوانان قرار می‌گیرد بدون آنکه با شرایط اجتماعی ، سیاسی و فرهنگی کشور همخوانی داشته باشد و یا با شرایط کشور منطبق گردد. از این رو تأثیر این رشته‌ها را در جامعه بسیار کمرنگ و ناتوان در‌می‌یابیم .

از این رو بدون آنکه شما را به پهنه بی کران کارآفرینی در جهان غوطه ور سازم حاصل نیم قرن تجربه عملی را در بستر کارآفرینی بطور خلاصه ، عملی و منطبق با شرایط کشورم ایران بازگو خواهم کرد.

دوره آموزش تربیت مدرس کارآفرینی

[yt_buttons type=”none” style=”bubbles” link=”http://hw15.asset.aparat.com/aparat-video/1b466ff973854cf26fa8be373d264e3d4144007-720p__25658.mp4″ target=”_blank” color=”#FFFFFF” background=”#ef2d46″ icon=”icon: upload” icon_right=”” subtitle=””radius=”25px” animated_icon=”no” size=”lg” full=”no” center=”yes” ] از اینجا دانلود کنید [/yt_buttons]     [yt_buttons type=”none” style=”bubbles” link=”http://www.seminarema.com/course/classes/1017-entrepreneurship-teacher-training.html” target=”_blank” color=”#FFFFFF” background=”#ef2d46″ icon=”icon: upload” icon_right=”” subtitle=””radius=”25px” animated_icon=”no” size=”lg” full=”no” center=”yes” ] دوره آموزش تربیت مدرس کارآفرینی [/yt_buttons]

با هم به کندلوس میرویم

حتما روستای معروف کندلوس را می شناسید. تا حالا فکر کرده اید این روستای جذاب ما با آن طبیعت بکرش چطور توریست خورش ملس شده و هر سال کلی توریست ایرانی و خارجی به آن جا می رود؟ خب حتما اماکن رفاهی دارد که آن جا را به یکی از نقاط توریستی ایران بدل کرده است. این روستا با آن جذابیت طبیعی اش همه شهرتش را مرهون تلاش های پروفسور علی اصغر جهانگیری است.

زادگاه استاد؛ روستای زیبای کندلوس است. دیپلمش را در تهران گرفت؛ به تگزاس رفت و در آن جا لیسانس حفاری چاه نفت خواند.
برای مدتی در یکی از کمپانی های نفتی تگزاس مشغول به کار شد. به ایران آمد و از دانشگاه پلی تکنیک، فوق لیسانس نساجی گرفت. بعد از آن فیلش یاد وین کرد و به آن جا رفت تا در دانشگاه، پلیمر بخواند. از آن جا باز عزم سفر کرد و به لندن رسید و دکترایش را در رشته جامعه شناسی از دانشگاه لندن گرفت.

ویدئوی صحبت های دکتر علی اصغر جهانگیری در کندلوس را از پایین دانلود نمایید.

دکتر علی اصغر جهانگیری  [yt_buttons type=”none” style=”bubbles” link=”http://www.seminarema.com/dl/arshive/jahangiri/Kandelos-tour.mp4″ target=”_blank” color=”#FFFFFF” background=”#ef2d46″ icon=”icon: upload” icon_right=”” subtitle=””radius=”25px” animated_icon=”no” size=”lg” full=”no” center=”yes” ] از اینجا دانلود کنید [/yt_buttons]     [yt_buttons type=”none” style=”bubbles” link=”http://www.seminarema.com/course/classes/1018-educational-tour.html” target=”_blank” color=”#FFFFFF” background=”#ef2d46″ icon=”icon: upload” icon_right=”” subtitle=””radius=”25px” animated_icon=”no” size=”lg” full=”no” center=”yes” ] میخواهم در این تور شرکت کنم [/yt_buttons]

 

 

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *