0
02188915009

چگونه همزمان بیش از یک زبان را یاد بگیریم؟

چگونه چند زبان را همزمان بیاموزیم ؟!

اگر چه گفته می شود کودکان توانایی بهتری در آموختن زبان دارند، اما این به معنای کنار کشیدن بزرگسالان از یادگیری زبان نیست.

یاد گرفتن یه زبان جدید، دریچه ی جدیدی را به دنیا باز می کند. از ادبیات و فرهنگ گرفته، تا غذا و آداب و رسوم مختلف، توانایی ارتباط برقرار کردن با مردم یک کشور دیگه میتونه یک عالمه چیز جدید به زندگی هایمان اضافه کند.

شما چقدر برای یاد گرفتن یه زبان جدید تلاش می کنید؟ چقدر دوست دارید دنیا رو از دریچه های مختلف ببینید و درکتون رو از کشورها، مردم و شیوه های رفتاری مختلف زندگی بالاتر ببرید؟ امیدواریم این ویدئوی آموزشی انگیزه ی کافی برای یاد گرفتن یه زبون جدید رو بهتون داده باشه.

در این ویدئوی آموزشی (از استاد مرتضی جاوید) میخواهیم نکات ارزشمندی را ذکر کنیم که شما میتوانید با این راز چند زبان را همزمان بیاموزید .

چگونه همزمان بیش از یک زبان یاد بگیریم؟

برای دانلود این فایل ویدئویی ایمیل خود را در زیر وارد نمایید و روی دکمه دانلود کلیک نمایید.

{loadposition camp3}

 

[yt_buttons type=”none” style=”bubbles” link=”https://www.seminarema.com/course/classes.html” target=”_blank” color=”#FFFFFF” background=”#ef2d46″ icon=”icon: upload” icon_right=”” subtitle=””radius=”25px” animated_icon=”no” size=”lg” full=”no” center=”yes” ] کلاس های آموزشی استاد مرتضی جاوید [/yt_buttons]    

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.