0
02143000313

کلیپ انگیزشی درد موقتیه (رویارویی با مشکلات سخت زندگی)

کلیپ انگیزشی درد موقتیه (رویارویی با مشکلات سخت زندگی)

تسلیم نشو

کلیپ انگیزشی درد موقتیه در مورد رویارویی با مشکلات سخت زندگی میباشد . درد موقتیه شاید یک دقیقه، یک ساعت، یک روز یا حتی یکسال بمونه اما در نهایت ناپدید میشه و چیز دیگه ای جاش رو میگیره ولی اگه الان تسلیم بشی، برای همیشه باهات می‌مونه …

در این کلیپ انگیزشی، شما با مفهمومی مهم آشنا میشوید و آن چیزی نیست جز اینکه : درد موقتی است ! و اگر تحملش کنید در راه رسیدن به اهداف تان، ناپدید میشود و جایش را به چیزی بهتر میدهد. اما اگر به هر دلیلی تسلیم شوید… برای همیشه دردتان را با خودتان حمل خواهید کرد.

اگر شما هم از آن دسته افرادی باشید که در زندگی تان هدفی را دنبال میکنید، بدون شک با موقعیت های دشوار، مشکلات  و چالش های زندگی در حال دست و پنجه نرم کردن هستید.
و درست اینجاست که یک عده تسلیم میشوند در برابر مشکلات و عقب نشینی میکنند. و یک عده دیگر، ادامه میدهند تا به چیزی که میخواهند برسند.

هدف
هدف

تفاوت یا دو دسته، در ماندگاری نام شان است.

ما نام ادیسون را به خاطر داریم و به کودکانمان هم داستان او را تعریف میکنیم، چون تسلیم نشد و درد شکست ها را تحمل کرد تا به خواسته هایش برسد… اما اگر تسلیم میشد پس از چندبار تلاش چه اتفاقی می افتاد؟ ما نه لامپ داشتیم… و نه نام ادیسون را به خاطر داشتیم !

درد موقتیه شاید یک دقیقه، یک ساعت، یک روز یا حتی یکسال بمونه اما در نهایت ناپدید میشه و چیز دیگه ای جاش رو میگیره ولی اگه الان تسلیم بشی، برای همیشه باهات می‌مونه

یه تسلی خاطر بزرگ اینه که این کلیپ انگیزشی میتواند زندگی کنونی شما را دگرگون کنه !!

 

من تعجب میکنم چرا تا حالا این کلیپ هایی که تاکنون هزاران بازدید در سراسر اینترنت داشته رو ندیدی!! پشیمون نمیشی اگه ببینی … اینو بهت قول میدم !!

 کلیپ انگیزشی ” کسی که هستی رو به خاطر داشته باش”

 

 کلیپ انگیزشی “به رویاهات عشق بورز”

 

 کلیپ انگیزشی ” گذشته را فراموش کن”

 

 کلیپ انگیزشی ” تغییر ذهن”

 

 کلیپ انگیزشی ” دوباره شروع کن”

 

 کلیپ انگیزشی ” خودت را از نو بساز”

 

 کلیپ انگیزشی ” شکست ناپذیر”

 

 کلیپ انگیزشی ” سال جدید، من جدید”

 

 کلیپ انگیزشی ” من قهرمان هستم”

 

 کلیپ انگیزشی “تولدی دیگر”

 

 کلیپ انگیزشی “هدف و تغییر دیدگاه”

 

 کلیپ انگیزشی “تولدی در تاریکی”

 

 کلیپ انگیزشی “انگیزه قهــرمانی”

 

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *