0
02143000313

کلیپ انگیزشی سال جدید، من جدید

کلیپ انگیزشی سال جدید، من جدید

افراد موفق

با خودتان فکر می کنید که چرا هیچ اتفاقی برایتان نمی افتد؟ چرا همیشه در جا میزنید؟ خدایا! پس چرا کاری نمی کنی. آدم های زیادی در زندگی خود دست به تغییر زده اند و به انسانهای موفقی تبدیل شده اند. اگر به داستان زندگی افراد موفق دقت کنید, متوجه می شوید که آنها قبل از اینکه موفق شوند، گذشته بسیار سخت و زندگی مشقت باری را تجربه کرده اند, ولی با تحمل زندگی پر از سختی خود در نهایت به این نتیجه رسیده اند که ادامه این زندگی برایشان قابل تحمل نبوده و باید زندگی خود را تغییر دهند و با همان تغییر که برای دیگران مشکل به نظر می آید باعث بهبود زندگی خود و دیگران شده اند.
داستان زندگی افراد موفق نشان می دهد که ایجاد تغییر در زندگی چندان هم سخت و غیر قابل انجام به نظر نمی رسد. کافی است افراد تصمیم بگیرند که تغییر کنند و این گونه است که تغییر اتفاق می افتد. گاهی انسانها می دانند که باید تغییر کنند ولی نمی دانند که اگر تغییر کنند به چه چیزی تبدیل خواهند شد و اگر تغییری حاصل شود نتیجه آن چه خواهد شد. بسیار دیده شده است که افراد زیادی تغییر کرده اند ولی تغییر به میل آنها نبوده است، بنابراین سرخورده شده و از ایجاد تغییرات دیگر در زندگی دلسرد می شوند.
حالا نوبت شماست. اگر می خواهید به موفقیت دست پیدا کنید باید دست به تغییر بزنید. فکر می کنم این کلیپ انگیزشی در این زمین کمک زیادی به شما کند. نظر شما چیه؟ برای اینکه به موفقیت برسیم چه تغییراتی باید در خودمون ایجاد کنیم؟ لطفاً نظرات خودتون رو در بخش نظرات برای ما ارسال کنید.

با سمینارما همراه باشید و این کلیپ انگیزشی رو تماشا کنید.

 کلیپ انگیزشی ” کسی که هستی رو به خاطر داشته باش”

 

 کلیپ انگیزشی “به رویاهات عشق بورز”

 

 کلیپ انگیزشی ” گذشته را فراموش کن”

 

 کلیپ انگیزشی ” تغییر ذهن”

 

 کلیپ انگیزشی ” دوباره شروع کن”

 

 کلیپ انگیزشی ” خودت را از نو بساز”

 

 کلیپ انگیزشی ” شکست ناپذیر”

 

کلیپ انگیزشی ” من قهرمان هستم”

 

 کلیپ انگیزشی “تولدی دیگر”

 

 کلیپ انگیزشی “هدف و تغییر دیدگاه”

 

 کلیپ انگیزشی “تولدی در تاریکی”

 

 کلیپ انگیزشی “انگیزه قهرمانی”

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *