0
02143000313

كلیپ انگیزشی تو پیروز خواهی شد !!

تو پیروز خواهی شد

تو پيروز خواهی شد!!

ما انسان و اشرف مخلوقات هستیم؛ وقتی اراده می کنی که یه کاری رو انجام بدی مطمئن باش میتونی اون کار رو انجام بدی، ما باید از لحظه لحظه زندگی استفاده کنیم و ازش لذت ببریم واین به هیچ طریقی نميشه مگر تلاش.
یه چیز دیگه هم یادت نره شاید وسط راه به خودت بگی من دیگه نمیرسم و بگی برای سال بعد، ولی این رو بدون این فکر یعنی پایه ریزی یه شکست دیگه؛ پس نا امید نشو

موفقیت یعنی از شکستی به شکستی دیگر رفتن، بدون اینکه شور و اشتیاق خود را از دست بدهیم.
همه ما محتاج یک انقلاب درونی هستیم. در معادله زندگی آینده هیچ وقت با گذشته برابر نیست.

موفقیت
موفقیت

کلیپ تو میتونی پیروز بشی، کلیپی تاثیر گذار است، که داستان تلاش های افراد را به خوبی به تصویر می کشد.

از شما دعوت میکنیم پس از دیدن این کلیپ انگیزشی، نظر خودتان را در همین صفحه برایمان درج کنید…
با توجه به درخواست های مکرر شما عزیزان این کلیپ را به صورت دوبله، و با کیفیت استودیویی تهیه و تدوین شده است.
همچنین لینک دانلود هم برایتان تدوین شده است که میتوانید این کلیپ را با کیفیت بالا دانلود کنید و هر روز صبح این کلیپ را ببینید.

 

چاره ایی جز موفق شدن نداریم

این عنوانی هست که توی یکی از کتاب ها خوندم و لازم دیدم این جا مطرح بشه توی اون کتاب این طور نوشته بود که:من امروز با چند اصطلاح آشنا شدم که خیلی برایم جالب بود اصطلاح “تحمل خطا”بود،به این معنا که در که در سیستم های حساس و مهم به نام هواپیما همیشه هر وظیفه ایی را حداقل به دوقسمت واگذار می کنند که یکی از آن دو قسمت نقش یک یدکی را به عهد دارد تا اگر احتمالا قسمت اول از کار افتاد قسمت دوم ادامه کار را بر عهده بگیرد و در نتیجه تحمل کل مجموعه در مقابل بحران ها و خرابی ها به حد اکثر میرسد.اصطلاح دیگر هم به اسم “قابل اطمینان “بود که یکی از متخصصان گفت به خاطر حساسیت موضوع تعمیر و نگهداری از قطعاتی استفاده می شود که میزان خرابی آنها بسیار پایین باشد،اما موضوع بحث ما امروز چیزی است به عناون سماجت و گیر دادن !

موفقیت
موفقیت

از سر مهندس بخش پرسیدم اگر با همه روش ها و دستور العمل های دقیق و گام به گام باز هم خرابی پیدا نشد چه می کنید؟ و او جواب داد “آن قدر گیر میدهم تا پیدا شود.خرابی چاره ایی جز پیدا شدن ندارند! چرا که اگر پیدا نشود هواپیما نمی تواند از زمین بلند شود ! و کل شرکت ورشکست می شود.”دوستان گفتند این سر مهندس از لحاظ مالی دچار مشکل است و خانواده اش در آستانه فروپاشی است و من در تعجبم که چنین آدمی با چنین روحیه سمج و شکست ناپذیر چه طور ممکن است از پس مسائل بسیار ساده تری مانند کسب در آمد بیشتر در زندگی و یا حفظ تشکیلات خانواده بر نیاید! جوابی که برای آن دارم فقط یک جمله است:”او در این موقع کم گیر می دهد” و علت شکست او در این موضوع ها هم همین است:کم گیر دادن.

مهم این نیست چه قدر دانش دارید مهم این است چه قدر عشق و علاقه برای رسیدن به هدف در دلتان موج میزند.حتی مهم نیست که قبل از آن چند میلیون واحد تلاش و زحمت کشیده اید در حالی که همه این ها بسیار مهم است .
اگر شما متعهد باشید همیشه راهی وجود دارد.

یادتون باشد: شکست یا میشکند یا شکسته میشود! و اعتماد به نفس ویژه افرادی است که شکست را می شکنند.

کلیپ انگیزشی ” کسی که هستی رو به خاطر داشته باش”

کلیپ انگیزشی ” رویاهات را عملی کنید”

 

کلیپ انگیزشی ” گذشته را فراموش کن”

کلیپ انگیزشی ” تغییر ذهن”

 

کلیپ انگیزشی ” دوباره شروع کن”

 

کلیپ انگیزشی ” خودت را از نو بساز”

 

کلیپ انگیزشی ” شکست ناپذیر”

 

کلیپ انگیزشی ” سال جدید، من جدید”

 

کلیپ انگیزشی ” من قهرمان هستم”

کلیپ انگیزشی “تولدی دیگر”

 

کلیپ انگیزشی “هدف و تغییر دیدگاه”

 

کلیپ انگیزشی “تولدی در تاریکی”

 

کلیپ انگیزشی “انگیزه قهرمانی”

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *